Jump to content

Zalew "Klonowe"


GrzechMarcin

Recommended Posts

Jestem na Zalewie.... przynajmniej 2 razy w tygodniu!!:-)) Co Cie dokładnie interesuje?? Z rybek są tylko śliże,kozy i słonecznice!!:-)) Dno twarde i głębokość ok 30centów-!:-))

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ostatnio byłem na tym zalewie na zawodach wędkarskich noi powiem szczerze, że było słabo. Złapałem 8 okoni takich koło 10cm, 5 płotek takich 12cm nic więcej. Starsi panowie nastawili się na liny lecz ani brania. Pan Adrian ze swoją tyczką złapał kilka krąpi, płotek, okoni. Drodzy koledzy mam dla was przestrogę na tym zbiorniki otóż kiedy zawodnik łapał blisko brzegu, pokrowiec z wędkami miał ok 4 m za sobą i pewien chłopaszek (ok 5 ,6 klasa) podjechał rowerem i zabrał sprzęt warty 500 zł oraz podpórke rolkową pana Adriana . Jechał on drugą stroną zalewu i sam się nakrył wędkarze to zauważyli i właściciel skradzionego sprzetu wyruszył za nim samochodem z kopyta znalazł go, dostał opierdziel kręcił że znalazł te rzeczy w krzakach a nieopodal siedział jego ojciec wnerwiony na syna że tak postąpił . Więc uważajcie, bo to może być szajka grasująca na tym terenie. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Potrzebuje wiadomości na temat tego łowiska - jaka ryba dominuje? czy jest dużo płoci , jak tak to czy raczej mała czy większe sztuki? głębokość łowiska i jakie ukształtowanie dna?

W dniu jutrzejszym odbywają się tam zawody wędkarskie okręgu Tarnobrzeg.

Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy