Jump to content

Co o nich myślicie ...


Recommended Posts

Jeśli jest temat na ten temat prosze o przeniesienie .

Co myślicie o tych młynkach ? ;D

KOŁOWROTEK ACE CARP 7007 MIKADO NOWOŚC 2012 GRATIS (2373893878) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

KOŁOWROTEK CAVALIER 6007 MIKADO NOWOŚC 2012 GRATIS (2373894330) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Między innymi mają być do połowu karpi , amurów tak do 10kg większych na moim łowisku niema ; < więc prosze o opinie lub innych propozycji , zależy żeby była dośc pojemna szpula takie jak w tych ; )

Link to comment
Share on other sites

Coś z niższej półki, ale nie każdego stać lub nie każdy potrzebuje młynka za kilkaset złotych. Ja zaczynałem na sprzęcie z bazaru po 25zł :D I też dawałem rade, chociażby z sandaczem 4kg. W szafie leży do dzisiaj.

PS. Jeśli kołowrotek nie będzie mocno eksploatowany to myślę że pokręcisz nim przynajmniej przez ten okres gwarancyjny :)

Link to comment
Share on other sites

KOŁOWROTEK OKUMA TRAVERTINE 55 TRB55 KURIER 0zł (2324749310) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja nie narzekałem chociaż tak naprawdę był ok. 5 razy max na rybach.Poza tym widziałem w WMH chyba jak używali tych wlaśnie , więc mimo iż to pewnie reklama okumy była , to można spróbować.

Edited by grunwald18
Link to comment
Share on other sites

Przez 7 lat używałem mikado z wolnym biegiem /nie pamietam modelu/ i dawały rade, teraz mam 2 okumy travertine 45 i muszę powiedzieć,że sprawiają wrażenie solidniejszych. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem Okuma to chyba najlepsze rozwiązanie w tej klasie.Pokręcisz sezon i zobaczysz jak pochłonie cie karpiowanie to w przyszłości może pomyślisz o lepszym sprzęcie,na początek taki kołowrotek będzie jak znalazł.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy