Jump to content
donkaletone

Serwis, naprawa kołowrotków

Recommended Posts

Koledzy, nie znacie może kogoś kto smaruje kołowrotki w okolicach Krosna? :) Prywatne osoby również wchodzą tutaj w grę :)

Witam Kolegów

Aby ułatwić przekaz kołowrotków do mnie, można zostawiać je w sklepie wędkarskim Karina na ul.Warszawskiej w Rzeszowie,

Wszystko zostało ustalone z Kierownictwem sklepu. Dobrze jest aby każdy zostawiony kołowrotek posiadał kartkę z nr. telefonu, imię nazwisko właściciela , ewentualne uwagi

Reszta będzie ustalana telefonicznie.(generalnie jak nie obieram tel to w miarę szybko oddzwaniam)

Moje numery to 669700143 lub 533773558.

Pozdrawiam i życzę żeby jednak kołowrotki działały bezawaryjnie długie lata:D

Przemek

Polecam Przemka naprawdę gość jest mega fachowiec zna się na kolowrotkach jak mało kto .ją u niego już z 4 Kolowrotki naprawiłem i za każdym razem zadowolony chodziły lepiej niż nowe. I cenowo super polecam 

Tak, Przemek nadal naprawia kołowrotki.

Nawet nie wiem czy przez karinę an Warszawskiej nie można mu podać sprzętu do naprawy.

Albo bezpośrednio wysłać albo zawieźć do niego.

Tak serwisuje ostatnio mu zawoziłem 7szt. bo byłem przejazdem w Dębicy a odebrałem po Liderem. I tak jak Gabriel pisze można też zostawić w jednym lub drugim sklepie bo Przemek jest dwa razy w tygodniu w Rzeszowie.

Czy to te wiosenne waleczne klenie dały mu radę, czy może wada fabryczna ?. Trzeci sezon użytkowania Twin Powera made in Japan i kołowrotek zaczął wydawać dziwne odgłosy podczas zwijania przynęty, czuć było lekki opór jakby żyłka o coś obcierała. Miałem wysyłać na serwis Shimano ale Pan w sklepie o jakimś ptasim pseudonimie :D powiedział że Przemek z Dębicy zrobi ci to lepiej niż w serwisie. Kołowrotek przesmarowany, wymienione łożysko w rolce i kręci jak nowy. Polecam. 

Ja również polecam Przemka z Dębicy kołowrotki przesmarowane dwa lata temu chodzą do tej pory jak nowe inny kupiony na Ali Expres w tamtym roku rozsypał się po pierwszym wyjeździe Przemek go uzdrowił działa bez zarzutów

Panie i panowie.

Sprawa wygląda jak na zdjęciach.

Jest sens reanimować ten kołowrotek?

Czy finansowo to nie opłacalne?

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Zależy co to za kołowrotek. Moze uda sie kupić nowy element obudowy. Pletka go tak wyszlifowała? Czy mechaniczne uszkodzenie?

Poczciwa ninja 2500.

Wiesz co, nie wiem właściwie co się stało 😁 hehehe.

Wchodzi mi tam żyłka na zmianę z plecionką i blokuje się .

Cześć 

Warto reanimować, jest w Szczecinie sklep który jak trzeba ściąga części do daiwy.

Warto zapytać podając kod częsci ze schematu. (myślę że to będzie niewielki  koszt)

nazwa sklepu Max Fish 

Pozdrawiam 

Panowie a jest u nas jakiś fachowiec na Podkarpaciu, który dokona wskrzeszenia  tego młynka?

Jeśli to nie problem,to mogę prosić o jakiś kontakt?

Edited by rrthc

Dnia 29.12.2016 o 19:54, kabar84 napisał:

Witam Kolegów

Aby ułatwić przekaz kołowrotków do mnie, można zostawiać je w sklepie wędkarskim Karina na ul.Warszawskiej w Rzeszowie,

Wszystko zostało ustalone z Kierownictwem sklepu. Dobrze jest aby każdy zostawiony kołowrotek posiadał kartkę z nr. telefonu, imię nazwisko właściciela , ewentualne uwagi

Reszta będzie ustalana telefonicznie.(generalnie jak nie obieram tel to w miarę szybko oddzwaniam)

Moje numery to 669700143 lub 533773558.

Pozdrawiam i życzę żeby jednak kołowrotki działały bezawaryjnie długie lata:D

Przemek

Wystarczy cofnąć się o kilka postów w tym wątku :)

Ja już się "wpisałem na listę oczekujących"... Ferie..