Jump to content

Sklepy wędkarskie

Recommended Posts

Uwaga Wędkarze

Ostatnio byłem zobaczyć przejazdem w Majstrze ceny w sklepie to już osiągnęły najwyższy pułap, przykład widziałem u nich koszyki do metody in-flat firmy drennan cena u nich 18 zł za sztukę gdy cena rekomendowana przez firmę to 13 zł takie informacje przekazał mi pan Piotr Lorenc dystrybutor tej firmy 

Ja "Majstra" traktuje jako alternatywę (czynny w niedzielę) jeżeli potrzeba coś na gwałt a inne sklepy zamknięte.

Ogólnie wybór słaby, no i ceny kosmos.

Z innej półki - ręczna piła do cięcia pustaków z gazobetonu w Majstrze 115 zł a w sklepie kilkaset metrów dalej ... 70 zł

Jako że mam kota do wykarmienia przypadkowo trafiłem do NIKI w nowym świecie.Likwidują i mega przeceny na wszystko.Nie omieszkałem dokupić paru obrotóweczek przez połowe ceny :)Kto ma zwierzaka polecam bo jutro już niki niebędzie!

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

10 godzin temu, Marcin napisał:

... trafiłem do NIKI w nowym świecie.Likwidują i mega przeceny na wszystko...

W tym sklepie nawet po przecenach było drożej niż ... tam gdzie robię zakupy :)

Pewnie dlatego musieli go zamknąć.

Z ciekawości byłem wczoraj.

Na wędkarstwo jest 45%. Tak ze wygląda to już w miare ok.

effzet po 4,5pln, główki jigowi mustada coś koło 3 pln za paczkę.

Uzupełniłem zapasy o kilka drobiazgów.

• 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 7 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Unikajcie nw. sklepów internetowych:

1. Askari

2. Netbay24

Ad.1. Potwierdzono przyjęcie zamówienia na 2 wędki, po czym napisano maila z przeprosinami, że wyprzedane. Wystawiają towar, którego nie posiadają. Dobrze, że wybrałem dostawę za pobraniem to nie musiałem dochodzić zwrotu pieniędzy.

Ad.2. Zamawiałem ciężarki "dyski" a na 4 zamawianych rozmiarów 3 przyszły łezki. Właściciel proponował zwrot pieniędzy, potem zwalał na nowych pracowników, a na koniec przyznał , że zamawianego towaru nie ma.  Wystawiają towar, którego nie posiadają. Towar został wysłany dopiero po stanowczym emailu mimo reklamy o 24-godzinnej wysyłce.

Chyba zacznę kupować wyłącznie na all (expres czy egro). Pierwszy wywiązuje się na medal a na drugim można bezpośrednio uderzyć komentarzem i zgłosić portalowi niesolidnego sprzedającego.

• 4 weeks later...