Jump to content

Sklepy wędkarskie

Recommended Posts

Z całym szacunkiem dla właściciela i sklepu TOTU..  to bardzo klimatyczny sklep, do którego czasem zaglądam zobaczyć czy coś nie stoi ciekawego w komisie ale jeśli chodzi o nowości.. Leżą tam przynęty które oglądałem w dzieciństwie ;) Przeszklony regał po lewej stronie od wejścia :)

• 6 months later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

A 1 lutego otwiera się nowy sklep Pana Ryby na skrzyżowaniu Krakowskiej z Dębicką. I ma pracować w normalnych godzinach,. Info z profilu:

Już od 1 lutego 2019 r. sklep stacjonarny i internetowy Pan Ryba w nowej lokalizacji w Rzeszowie. Większa powierzchnia, własny parking z dojazdem pod same drzwi. Lokal mieści się na rogu ulic Krakowskiej i Dębickiej (Dębicka nr 1) na przeciwko salonu Mercedes Czach. Już wkrótce zabłysną dwa bilbordy przy ulicy Krakowskiej informujące o lokalizacji sklepu. W sklepie będzie największy w Rzeszowie wybór spożywki różnych marek. Jednym słowem do wyboru koloru, smaku, i aromatu. Nowością będzie możliwość zakupu komponentów na wagę do wyrobu kulek oraz do method mixów. Sklep będzie czynny od poniedziałku do piątku od godziny 10-18, a co najważniejsze w soboty od godz. 9-15. Więcej informacji już wkrótce.

Edited by Gabriel
5 godzin temu, Gabriel napisał:

A 1 lutego otwiera się nowy sklep Pana Ryby na skrzyżowaniu Krakowskiej z Dębicką. I ma pracować w normalnych godzinach,. Info z profilu:

Już od 1 lutego 2019 r. sklep stacjonarny i internetowy Pan Ryba w nowej lokalizacji w Rzeszowie.

A gdzie był wcześniej?

W dniu 17.01.2019 o 15:00, Siksa napisał:

Pescare, dystrybutor włoskich marek wędkarskich.

Coś chyba nie wyszło. Parę dni temu widziałem, że sklep otwarty, ale nie miałem czasu zaglądnąć. Dziś zajeżdżam na  parking, a tam zamknięte a i towaru przez witrynę nie widać :(