Jump to content

Proszę o pomoc z wyborem sprzętu


anta17

Recommended Posts

Witam,

Zwracam się z prośbą do bardziej doświadczonych kolegów o pomoc w doborze klasy wędziska. Ponieważ szanowna małżonka zarządziła w tym roku wyjazd do Chorwacji ja zarządziłem powrót przez Słowenię i wędkowanie w tamtejszych rzekach. Ponieważ w temacie muchy jestem strasznym amatorem mam problem z doborem sprzętu na ten wyjazd. Posiadam Kongera 5/6 i zastanawiam się czy powinienem kupić mocniejszą wędkę czy może zainwestować znów w uniwersalną 5/6 tylko kapke wyższa półka ( team dragon? ). Czytałem że w Słowenii są duże ryby,mój największy pstrąg miał 40 cm więc naprawdę nie wiem co to duża ryba. Pochodzę z pod Warszawy jedyny sklep prowadzony przez fachowca " Ochotka 102 " został zamknięty. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam:)

Podepnę się pod ten temat :) chciał bym kupić sb wędkę muchową no i kołowrotek tak dla początkującego znalazłem coś takiego ZESTAW MUCHOWY DLA POCZĄTKUJĄCYCH JAXON SHAKESPEAR (2509992399) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Myślicie ze taki zestaw był by dobry na początek ??

Lub może taki kołowrotek Jaxon Trada Fly #5/6/7 (2492151531) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. + taka wędka Jaxon Cantara Fly 270 cm / #5 (2497943249) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :)

Czy ten sprzęt jest godny uwagi na początek ??

Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy