Jump to content

Historia kołowrotków produkowanych przez pracowników wsk


kafel

Recommended Posts

Witam, jak niektórzy się orientują, kolekcjonuję stare kołowrotki o ruchomej szpuli. Jednak, oprócz tego chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o nich. Moimi perełkami są te produkowane ręcznie między innymi na wsk w Rzeszowie. Bardzo bym prosił o informacje o nich, Z jakich materiałów były produkowane, w jakim okresie i najważniejsze przez kogo i czy Ci ludzie jeszcze żyją,

Jednocześnie zapraszam do tematu http://www.fishing.org.pl/f4/muzeum-wedkarskie-ocalic-przed-zapomnieniem-1149/ pokażcie, pochwalcie się starociami!

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Musisz porozmawiać na temat kołowrotków z WSK z Jurkiem Tomaką. Z tego co wiem - - dysponuje dużą wiedzą na ich temat. Wie kto je robił, jak i u kogo jeszcze takowe można zobaczyć.

Jurek ma sklep w hmm "pasażu handlowym" pomiędzy ulicami Piłsudskiego i 8marca - idac wzdłuż brzegu Wisłoka od mostu Lwowskiego w kierunku zakładu energetycznego po prawej stronie.

https://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&client=firefox-a&ie=UTF-8&q=rzesz%C3%B3w+pi%C5%82sudskiego+sklep+wedkarski&fb=1&gl=pl&hq=pi%C5%82sudskiego+sklep+wedkarski&hnear=0x473cfae3cc14d449:0xd2240d31b33eb2ed,Rzesz%C3%B3w&cid=0,0,15220476366993954877&ei=1WsAUKO_OMyVswbb5N25Bg&ved=0CJUBEPwSMAM&oi=local_group

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy