Jump to content
lukxes

Lipie

Recommended Posts

tak szczerze to lipie moim zdaniem już w marcu zostało dobrze zasypane :(   zakaz całkowitego nęcenia tylko pva ,,,choć na 100% pewności nie mam 

22 godziny temu, krystianCarp napisał:

tak szczerze to lipie moim zdaniem już w marcu zostało dobrze zasypane :(   zakaz całkowitego nęcenia tylko pva ,,,choć na 100% pewności nie mam 

No, prędzej byś upilnował muchę, żeby nie siadała na...(wiadomo czym).

Niemniej jednak takie ilości "towaru", które są wprowadzane przez wędkarzy "na wstępie" (nie ważne, czy ryby żerują, czy nie) przyprawiają o zawrót głowy.

Tak sobie myślę, że gdybym przy nęceniu wstępnym "wprowadził" w łowisko z 5 litrów białych robaków + litr ciętych rosówek, to nawet na branie krąpia musiałbym czekać minimum 8 godzin...;) - taka mała "prowokacja" i dotyczy absurdów w nęceniu mniejszych ryb (leszcz, lin) - ale jak ktoś się realizuje w nęceniu a nie łowieniu, to i tak zostanie przy swoim.

Jak byłem w środę na kilka godzin to zajęte były jakieś 4 stanowiska. Reszta wszystko wolne.

Lipie to tylko ten zbiornik no kill .

Czy na tych obok rowniez mozna wedkowac ?

Mysle o nich pod kątem  spinningu .

Prosze o odpowiedz najlepiej na priv czy warto pochodzic tam za okonien .a w sezonie za szczupakiem/sandaczem .

I czy zbiorniki w sezonie sa bardzo obstawione .