Jump to content

Usuwanie kont i postów na życzenie użytkowników


krs

Recommended Posts

Co jakiś czas otrzymuję żądania od userów w sprawie usuwanie kont oraz postów. Mając na uwagę sprawy techniczne oraz czytelność forum napiszę to po raz kolejny: nie usuwam takich danych na życzenie. Przed założeniem u nas konta proszę przeczytać regulamin, szczególnie punkty 3 i 9. Każda opublikowana na forum informacja zostaje tutaj na zawsze. Dane takie jak adresy IP, daty i godziny są również zapisywane - niejako z obowiązku.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

W 2009 roku taki sam był regulamin? Jeśli nowy jest od 2012 to mnie nie dotyczy hehe i proszę usunąć moje konto.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Z tego co pamiętam od "zawsze" był zapis o nie usuwaniu kont i postów na życzenie. Proszę usunąć swoje prywatne dane o ile takie są na koncie - PW, adres email, wpisy w profilu, wtedy konto zablokuję. Nie usuwam postów na życzenie, posty stanowią integralną część wątków. Forum to nie facebook.

 

Link to comment
Share on other sites

Mnie też dziwi znikanie postów - ostatnio z giełdy zginęły oferty sprzedaży @majkel . Kupiłem skrzynkę wpłaciłem mu kasę koło południa , a wieczorem dostaje PW ze się rozmyślił i odesłał mi kasę - dla mnie "SYTUACJA" niezrozumiała :(

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenie tego użytkownika przeniesione zostały do archiwum ze względu na to że wycofał ofertę. Ogłoszenia nie giną są przeniesione do archiwum,  w razie pytań można do mnie napisać, udostępnię jeżeli będzie to konieczne.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy