Jump to content
krs

Aktualizacje, nowości w serwisie.

Recommended Posts

Zaktualizowałem forum do wersji 4.0.7 vBulletin.

Zaktualizowałem forum do wersji 4.0.8, część rzeczy nie działa ale za jakąś godzinkę wszystko wróci do normy. Jest kilka nowości o czym napiszę później.

Wer. 4.0.8 jest prawdopodobnie ostatnia aktualizacja przed nadchodzącą 4.1, w której będzie zacznie więcej zmian i nowości.

Jedną z nich, jest możliwość zmiany wyglądu własnego profilu - przycisk Customize My Profile. Dodatkowo poprawiony zostanie edytor pisania wiadomości. Już teraz włączyłem wszystkim edytor WYSYWIG, który zostanie jeszcze bardziej rozbudowany w następnej wersji. Za pomocą tego edytora podobnie jak w programie Word możemy formatować teksty. Nie jest to jakaś specjalna nowość, edytor ten był już dostępny od dawna w vb ale dopiero teraz zostanie włączony, mam nadzieję na stałe :)

Wyłączyłem moduł do wyświetlania użytkowników "zalogowanych dzisiaj", ponieważ nie był dostosowany do obecnej wersji. Zawsze można przeglądnąć kto był dzisiaj aktywny poprzez menu Użytkownicy- Lista użytkowników

Bezpośredni link :

http://www.fishing.org.pl/forum/memberlist.php?order=desc&sort=lastvisit&pp=30

Zaktualizowałem forum do wersji 4.1.1 Beta 1, wszelkie problemy proszę zgłaszać w tym wątku.

Nie wiem czy tak ma być ale jak już wejdę w jakiś temat to górny panel się nie ładuje poprawnie (zdjęcie PSW z wędkarzem, górne menu itd).

za chwile będzie poprawione

a u mnie jest taki problem ze jak kliknę nowe posty to pokazuje mi wszystko nawet przed data 31.12.2010 a wiem ze od tamtego czasu czytałem forum i odznaczało się już jako przeczytane.

a u mnie jest taki problem ze jak kliknę nowe posty to pokazuje mi wszystko nawet przed data 31.12.2010 a wiem ze od tamtego czasu czytałem forum i odznaczało się już jako przeczytane.

Oznacz wszystkie jako przeczytane, zmieniłem system wyświetlania nieprzeczytanych postów. Teraz informacje o nieprzeczytanych postach zapisywane są w bazie forum, jest to chyba najbardziej efektywna metoda.

Przed chwila miało miejsce upgrade forum do wersji 4.1.1

Przed chwila miało miejsce upgrade forum do wersji 4.1.1

Co się dzieje z wyglądem portalu?

Jest już OK. Na chwilkę włączyłem mobilna wersję jako główną w celu drobnych korekt.

Upgrade do wersji 4.1.2 b1, wygląd wróci do normy w ciągu godzinki

Tak się jakoś niebiesko zrobiło, wręcz zimowo, a tu wiosna coraz bliżej:D:D

To już koniec dzisiejszych aktualizacji, przepraszam za problemy związane z dostępem do forum.

Ustaliliśmy że top będzie zmieniany co kilka miesięcy odpowiednio do pory roku :)

Korzystając z dobrego kursu euro dokupiłem pełną wersję vbulletina, w skład którego wchodzi m.in CMS czyli portal (strona główna) oraz Blog. Od przyszłego tygodnia całe PSW będzie działać na jednym silniku, dojdzie możliwość publikowania blogów, publikowanie oraz komentowanie artykułów na głównej i wiele innych. Z trzech silników zostanie tylko vbulletin. Logowanie będzie możliwe na dowolnej stronie a nie jak dotychczas tylko na forum.

Dzisiaj powoli przygotowuję serwis do jutrzejszego rozszerzenia silnika vbulletin. Będą to drobne zmiany w wyglądzie, forum działała normalnie. Na belce głównej nie ma obecnie linku do strony głównej, link pojawi się jutro wraz z dodaniem CMSa oraz Bloga.

Serwis działa już na pełnej wersji Vbulletin Suite 4.1.2b1. Artykułu zostaną dodane w ciągu kilku dni. Będą jeszcze drobne zmiany zna głównej. Działają też blogi. Więcej o nowym vb napiszę za kilka dni.

Ładniutkie to nasze forum. Niedawno pisałem że angole mają ładne ale nasze teraz już jest najlepsze!!!

Ładne,przyjemne i alaganckie:D.Możliwość pisania bloga?Pewnie trzeba będzie w wolnych chwilach coś na skrobać;).

Jak najbardziej zachęcam do pisania blogów, tematyka wędkarstwo i okolice. Miejsca na blogi jest sporo, nie ma żadnych ograniczeń, jak ktoś zechce to może umieścić 100 wpisów dziennie :D

Zaktualizowałem serwis do wersji 4.1.2.