Jump to content
krs

Aktualizacje, nowości w serwisie.

Recommended Posts

Powoli się wdrażam do nowej formy forum, ale na pewno jest bardziej przejrzyście.

A mnie sie  podoba....wydaje sie bardziej czytelne....choć jeszcze nie poznałem wszystkich opcji...

Ogólni fajnie, wydaje się bardziej sprawnie wszystko śmiga. Zauważyłem, że zniknęły komentarze pod zdjęciami w galerii ?

Komentarze zostały w starej bazie ;) może kiedyś uda się to połączyć,  na obecną chwilę narzędzie do konwersji nie poradziło sobie z komentarzami. Galeria jest nowa, jesteśmy w trakcie ustawiania, obecna jest znacznie bardziej rozbudowana, poprzednio były to jedynie albumy użytkowników z dorobiona przezemnie prostą galerią. W obecnej są kategorie, pomiędzy którymi można przenosić zdjęcia i albumy, dostępne są proste narzędzia do korygowania zdjęć. Na temat galerii napiszę jak już wszystko będzie gotowe.

Jeżeli ktoś ma swój album a chciałby włączyć komentarze ,wystarczy wejść w swój Profil > Album > Edytuj Album i zaznaczyć > Pozwolić na komentarze i Zezwolić na ocenianie. Możliwość komentowania zdjęć w pozostałych albumach Galerii ,musi włączyć Administrator .

Tak mi sie jeszcze rzuciło , ze to szare pole w nagłówku to słabe jest albo moze zdjęcie jakies rzeki naszej karpackiej albo jakiś motyw mozna by wstawić 

Fajnie było by gdyby jeszcze jakieś tło dodać za logiem było by tak przyjemniej :) Bo tak szaro buro jest a pamiętam swego czasu tło było dostosowywane do pory to był bardzo fajny pomysł :)

Edited by Laskovik

Wrzuć se jakąś fotkę na avatara szefu żeby nie brali cię za program komputerowy i na zloty trza jeździć bo się mnie ludzie pytają który to krs, a skąd ja mam wiedzieć jak ja gościa na oczy nie widziałem :).  Pozdrawiam.

"Szefu" w tym całym przedsięwzięciu jest najmniej istotny ;) dzieki że zwróciłeś uwagę na brak avatara, postaram się dodać. Wątek jest o nowym PSW a nie o administratorze. Tego typu wpisy proszę dodawać w profilach użytkowników :) Moje fotki można znaleźć w galeri Zloty i spotkania jakby co :D

Jest fajnie.Nowocześnie. Po roku będziemy tutaj śmigać  jak admin.:D

Na początku czulem sie jak w nowo umeblowanym mieszkaniu,ale zmienilem zdanie to jak  nowy dom :D

Powróciły artykuły, na razie jest kilka pozycji, w ciągu kilku tygodni wrócą pozostałe. 

Niech mi Administrator wybaczy wczorajsze pisanie od rzeczy. Grypa i wysoka gorączka ograniczyły moją poczytalność:eek:.

Nowa odsłona forum jest bardzo przejrzysta, a na telefonie chodzi mi rewelacyjnie i nic nie muszę powiększać żeby przeczytać:)

Może głupie pytanie, ale nie wiem dlaczego nie pokazuje mi cyferki na kopercie, jak dostane prywatną wiadomość, gdzie to się ustawia bo znaleźć nie mogę?

A widzisz ikonkę białej koperty na górze ?

Tak na marginesie, zauważyłem, że skrzynka ma mniejszą pojemność, z racji czego do czasu opróżnienia prywatnych skrzynek, nie będzie można do Was wysyłac wiadomości. Ja miałem 380% zajetej skrzynki :lol:

Zmieniłem, jest teraz bez limitu.

Mogę go włączyć jak ktoś chce testować, z doświadczenia wiem że taki bajer nie przyjmuje się, na kilka dni włączę.

Dzisiaj będę przenosił portal na nowy serwer, od godz. 21:00 strona  będzie nieczynna, u niektórych z Was dostęp może być ograniczony również w dniu jutrzejszy co jest związane delegacją domeny.

Powiadomienia email już  działają, podobnie jak tapatalk.

Przeglądarka firefox nie chce otwierać tej strony- komunikat "połączenie nie jest zabezpieczone".