Jump to content

Ulubione dźwięki

Andre
 Share

Recommended Posts

Rr0EB_vdWQA

stare czasy eh :(

ciekawy kawalek ;) pierwszy raz slysze ten zespol ;) pewnie za mlody jestem ;) szczerze mowiac nie lubie gatunku rock ale czasem jak cos jest fajnego to wpadnie mi w ucho i ten kawalek akurat wpadl ;)

PS. 14 lat to nie tak duzo ;) wsumie 2/3 mojego zycia ;):D

A ja dziś rano wróciłem z Warszawy z koncertu AC/DC!!! Czad!!! Jestem nadal pod wrażeniem konceru!!! (a może pod wpływem alko;))

heheh dzwonił do mnie znajomy z tego koncertu podczas "thunerstruck" :D

• 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Thunder, ACDC, Buddy Guy, B.B.King, Eric Clapton, Stevie Ray Vaughan, ZZ Top, Geogrge Thoorogood... i tym podobne ogółem stary rock i zdecydowanie bardziej Blues ;) chociaż obydwa gatunki mają ze sobą wiele wspólnego. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=ysiT0P6OtvU&feature=related

(gdyby ktoś miał lepszą jakość bardzo proszę o linka)

http://www.youtube.com/watch?v=9kD8sxIjVuc

Pozdrawiam

Widzę, że podobne gusta mam jak kolega; dorzuciłbym jeszcze: Deep Purple (numer JEDEN), King Crimson, Black Sabbath, Jethro Tull, Creedence (...), Led Zeppelin, rewelacyjny Pink Floyd (z kilkunastominutowymi suitami), Thin Lizzy, Molly Hatchet, Marilliona, Sepulturka (jako jedyni w oryginalny sposób potrafią przekazać tragedie choćby dżungli Amazońskiej), Metallica (do czarnej), genialna Kate Bush (z jej hipermegawypasgenialnym utworem "Wuthering Heights), Martyna Jakubowicz (... w domach z betonu...), mało znany lecz piękny polski Nurt, Peter Gabriel (numer DWA), a z czegoś bardziej współczesnego to w pierwszej dziesiątce:Tool (numer TRZY), Anathema, Rage Against The Machine - nie słuchać podczas spaceru z discmanem bo w chwili uniesienia można przez przypadek kopnąć policjanta w dupę (pisał tak o ile się nie mylę nieżyjący już Beksiński w "starym" Tylko Rocku).

Na dziś Archive z ich chyba najlepszym i najbardziej klimatycznym kawałkiem:

No i jeszcze wspomniana wcześniej Kate Bush, którą kocha każdy kto kocha muzykę:

(większość kojarzy ten kawałek lecz nie wie kto to taki)

Deep Purple z dwoma najlepszymi płytami w historii rocka m.in.(UWAGA! - nie słuchać podczas jazdy autem!!!) :D

http://www.youtube.com/watch?v=Dg3o-fL4GC0

I na koniec najlepsze smaczki czyli Ci których już nie ma wśród nas: Nirvanka, AC/DC (za ich drugi w kolejności najlepszy koncert w historii rocka, czyli live at donington - mimo, iż bez Bona :(), Dżem (bez komentarza)... Tyle tego jest - niestety nie są tak cenne w postaci zerojedynkowej :(

No Panowie jestem pod wrażeniem. Jestem tu krótko i widzę że nie tylko świetni z Was wędkarze, ale i znakomici znawcy muzyki. Ja bym dodał jeszcze polskie kapele: TSA i rzeszowski Monstrum, zwłaszcza ich pierwsza płyta. A co do AC/DC to koncert w Donington powala na kolana, tak samo jak ich moim zdaniem najlepsza płyta The Razors Edge.

To tak żeby zachęcić tych którzy gustują w muzyce innej niż stary rock - zagadka:

Deep Purple - koncert w Japonii, utwór "Child in Time" w 9 minucie i ok. 40 sekundzie słychać dźwięk iny niż pozostałe. Związana jest z nim pewna historia (która sam nie wiem czy jest prawdą) ?

Andre, LukaszZ, Kamil, Krs, Miko:)- same bratnie dusze, ja od siebie dorzucił bym jeszcze Huntera i nasze rzeszowskie Monstrum;

Kolego Dzienciol wiesz może czy można ściągnąć skądś ten kawałek który wrzuciłeś z poprzedniej strony na którym oglądamy sceny z "Trophy bass 2007"?

Edited by wróg publiczny