Jump to content

Ulubione dźwięki

Recommended Posts

witam

tez kolego wychowalem sie na KSU!!:D piekne czasy:D gdzies pare plytek lezy i trzeba je odswierzyc!! ostatnio slucham wszystki plytki COMY!!:D klasyk klasyk i jeszcze raz klasyk!! najlepsza polska kapela pod wzgledem muzyki jak i tekstu!!:D

nie wiem czy ktoś kojarzy ale bardzo przyjemna muza a na dodatek pochodzą z okolic Rzeszowa, dodam że jako jedyny polski zespół wystąpił na bardzo prestiżowym festiwalu Glastonbury w UK. Wydali dwie płytki z czego pierwsza w bardzo angielskim stylu, ale za to druga to już klasa, super alternatywna muza.... Polecam

http://www.myspace.com/poiserite

Jeden ze starych numerków

I jeszcze występ w tv pytanie na śniadanie

http://www.youtube.com/watch?v=7bM8V6dQp_8&feature=player_profilepage

Osobiście polecam Habakuka

Dobrze że jest taki temat na PSW. Można posłuchać naprawdę dobrej muzyki.

W rmf czy zetce tego nie usłyszymy, tam tylko sieczka popowa.

My jesteśmy lepsi.

A słucha ktoś Dire Straits. Dla mnie Nr1

Osobiście polecam Habakuka

Dobrze że jest taki temat na PSW. Można posłuchać naprawdę dobrej muzyki.

W rmf czy zetce tego nie usłyszymy, tam tylko sieczka popowa.

My jesteśmy lepsi.

A słucha ktoś Dire Straits. Dla mnie Nr1

Habakuk bardzo dobry zespół przez ostatnie kilka lat ani jednego ich koncertu w Rzeszowie nie ominąłem :)

Mimo tego że na pierwszym miejscu stawiam ostre brzmienia lubię też reggae i dużo go słucham :)

Polecam Papryczkę git zespół :D

Koledzy w styczniu miałem okazję być w Katowicach na koncercie The Australian Pink Floyd.Nie przypuszczałem,że można grać 99,9% tak jak oryginał :):):).To trzeba zobaczyć:):):)(Dżwięk kwadro i wizualizacje 3D):eek::D:eek::D

Widze, że ludki tutaj lubią ostrzejsze brzmienia;) Ja podobnie, generalnie głównie Hard Rock i Gothic. Wychowałem się na Offspringu, Linkin Parku, Sum-41 etc. obecnie SoaD, Papa Roach, Guano Apes, Nightwish, Epica, Within Temptation a dzięki Aspiusowi do mojego repertuaru muzycznego dołączyła Sirenia - genialnie grają! Jesli chodzi o polską muzykę to KSU i COMA nieprzerwanie od lat:) Lecz jest jeszcze jeden rodzaj muzyki który lubie - chyba jedyny, który może sobie lecieć w tle gdy robię coś wymagającego pełnego skupienia...

Potencjometry w górę - żeby usłyszeć te dźwięki i przejścia trzeba głośnooo... ;)

• 3 weeks later...
:D:D:D "To nawet kastratów mamy w naszej kompani !" -CK Dezerterzy:D.Ten cytat będzie mi się zawsze wiązał z tym stylem muzycznym (nie obrażając tych,którzy są jej fanami!) @krs bój się Boga to poważny portal wędkarski:D