Jump to content

Mś 2013


marekn

Recommended Posts

Szkoda, szkoda ale jak Lijewski na pierwsze osiem rzutów nie trafia żadnego, a Bieleckie i Kubisztale siedzą na ławce bez możliwości pokazania się, to musi to słabo wypaść:) Wczoraj uratował nas Stanic i jego błędne ustawienie w bramce:) Brakuje nam środkowego rozgrywającego, który byłby w stanie skutecznie rzucić z drugiej linii. Jak Jaszka próbuje coś wymodzić na dziewięciu metrach, to wszyscy od dawna wiedzą, że albo będzie wchodził albo dogrywał do koła.

Link to comment
Share on other sites

Lijewski dnia nie miał, fakt, ale na prawym rozegraniu był tylko on i Szpera, starszego jeszcze nie było, ewentualnie Orzechowski, który tak gra w klubie. Szkoda też, że nie ma Rosińskiego. Stanic puścił w krótki róg jak frajer, ale nie ma się co dziwić, w końcu kokainista :D.

Link to comment
Share on other sites

Nigdzie nie jest napisane, że tylko leworęczny zawodnik może grać na prawym rozegraniu. Wczoraj była taka sytuacja, gdzie Bielecki rzucał z prawego rozegrania w długi róg, Stanic nawet nie drgnął:) Większy byłby pożytek z praworęcznego zawodnika, niż z zerową skutecznością leworęcznego Lijewskiego. Tym bardziej, że nikt nie jest przywiązany do swojej pozycji i można zabiegać do woli.

Link to comment
Share on other sites

Tak, ale trzeba jeszcze docenić kapitalne asysty Lijewskiego :), a praworęczny chyba w tym elemencie nie byłby tak skuteczny. Zresztą było, minęło, ważne, żeby chłopak zagrał na swoim normalnym poziomie w fazie pucharowej, oby nie z Chorwacją czy Hiszpanią :).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy