Jump to content

Darek Siwiec w plebiscycie "Złote głosy 2013"


Mateusz Porada

Recommended Posts

W drugi czerwcowy weekend, w dniach 8-10 czerwca ubiegłego roku na Zalewie Szymanowice w Klimontowie należącym do Okręgu PZW Tarnobrzeg rozegrano tegoroczne Mistrzostwa Polski Juniorów i Kadetów w wędkarstwie spławikowym. Mistrzem Polski juniorów w wędkarstwie spławikowym został Dariusz Siwiec, reprezentujący barwy Okręgu PZW Rzeszów.

O swoim sukcesie Darek opowiedział na łamach grudniowego numeru WŚ ubiegłego roku w obszernym wywiadzie zatytułowanym "Rzeszowski Mistrz Polski".

Teraz, Darek bierze udział w plebiscycie "Złote głosy 2013" organizowanym przez tygodnik powiatu ropczycko-sędziszowskiego "Głos powiatu, tygodnik niezależny", w kategorii "Sportowiec roku". Aby wesprzeć Darka w konkursie wystarczy wysłać sms o treści GP.SR5 na numer 71160. Koszt sms to 1.23 PLN. Czas trwania plebiscytu to 16.01.2013r. - 25.02.2013r. Wyłonienie laureatów i rozdanie nagród nastąpi podczas uroczystej gali wręczenia „Złotych Głosów 2013”, która odbędzie się 28 lutego. Więcej informacji dostępne na stronie Gazeta lokalna GŁOS POWIATU - Głosowanie.

Polecam, Mateusz Porada

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy