Jump to content

Porządki w dziale Giełda.


krs

Recommended Posts

  • 5 months later...

Fajną opcją byłaby możliwość edycji pierwszego postu w temacie sprzedaży/kupna/zamiany. Jeśli ktoś sprzedaje kilka rzeczy nie pisze za każdym razem jak coś sprzeda nabijając kolejne posty tylko edytuje pierwszy.

Link to comment
Share on other sites

Propozycja warta przemyślenia, jest jeszcze możliwość wyświetlania ogłoszeń w kolejności dodania bez możliwości podbijania ogłoszenia, każdy post w ogłoszeniu nie przenosił by go wyżej, na próbę mogę obydwie rzeczy uruchomić.

Link to comment
Share on other sites

Edycja pierwszego posta nie podnosi go do góry więc myślę że to wystarczy. Jedynie post innego usera mógłby podbijać (wiadoma sprawa że chodzi o post dotyczący przedmiotu sprzedawanego - pytanie/rezerwacja itd).

Link to comment
Share on other sites

No i na razie nie będzie możliwe edytowanie pierwszego posta w ogłoszeniu, a wszystko przez to że na forum istnieje odgórny limit edycji postów wynoszący 30 minut i tylko w tym czasie użytkownik może cokolwiek edytować. Będę szukał rozwiązania tego problemu.

Wprowadziłem zamiast tego to o czym pisałem wcześniej, ogłoszenia będą wyświetlane w kolejności opublikowania a nie ostatniego posta, w związku z czym każde podbicie oferty nie powoduje przeniesienia w górę.

Druga sprawa to zamykanie ogłoszeń, na niektórych przeglądarkach np Chrome nie działa zamknięcie poprzez dwukrotne kliknięcie w ikonkę obok ogłoszenia, należy korzystać z rozwijanego Menu -> Administracja na górze wątku. Poniżej przykład:

http://www.fishing.org.pl/attachment.php?attachmentid=14449&d=1361531752

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Przypominam o konieczności zamykania nieaktualnych ogłoszeń z giełdy. To tylko dwa kliknięcia, po zamknięciu ogłoszenie trafia do archiwum. Nie wystarczy napisać sprzedane czy nieaktualne, ogłoszenie należy jeszcze definitywnie zamknąć w sposób podany poniżej :)

post-3-14545030971826_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy