Jump to content

Zawody spinningowe z cyklu Grand Prix - WKS

Recommended Posts

Wczorajsze zawody, pomimo pochmurnej pogody i lekkiego końcowego niezadowolenia z wyniku mogę zaliczyć do udanych. Co prawda przez większość trwania jednej pięciogodzinnej tury bezskutecznie szukałem kontaktu z rybami, ale w końcu szczęście się do mnie uśmiechnęło. Przy rozmytej opasce złowiłem kolejno jazia (29cm) i klenia (33cm). Spadł mi jeszcze większy kleń - około 40cm, który mógłby przesądzić o zwycięstwie. A tak pozostało tylko obejść się smakiem i cieszyć się z drugiej pozycji. Zawody wygrał Kolega Michał Ficek kleniem 47cm. Kolega miał szczególne szczęście, ponieważ tak ładnego klenia złowił dopiero pod koniec tury. Graty Michał.:)

Kolejne zawody mamy mieć 6 maja, a to przecież jest termin naszego zlotu. Leszek Flak proponował aby przenieść zawody na 20 maja, ponieważ 6 maja ma komunie w rodzinie, a 13 chłopaki jadą na jakieś zawody. Przy szybkich obliczeniach to 1/3 zawodników, która była na GP zapisała się na zlot. Jest możliwość przeniesienia następnych zawodów na 20 maja, albo na 3 maja? Szkoda sobie w drogę wchodzić.

Edited by Siksa

Myślę, że wszyscy startujący już wiedzą, że kolejne zawody odbędą się 3 maja. Rozmawiałem dziś z Norbertem. W tym roku przewidziane są puchary za pierwsze trzy miejsca, a nie jak było do tej pory tylko dla zwycięscy. Przewidziana jest również nagroda dla łowcy największej ryby w ciągu całego sezonu GP. Nawet jeżeli zawodnik, nie będzie miał szans na czołowe miejsca na koniec roku, to zawsze będzie mógł walczyć o miano łowcy największej ryby. Zapraszam wszystkich niezdecydowanych, bo jest pomysł i są chęci aby nasze GP prezentowało coraz wyższy poziom.

A 29.04 kolejne zawody spinningowe z cyklu GP Okręgu Krosno na Zalewie Myczkowieckim z łódek, może ktoś się wybierze. Ryba kolegi @Kai pobudza wyobraźnię :D, szkoda tylko, ze na zawodach takie nie biorą z zasady.

Witam,

Nie jestem zainteresowany startem w GP ale z racji tego, że planuję w tym tygodniu powędkować na Wisłoce w Brzeźnicy mam kilka pytań dotyczących organizacji tej imprezy:

1. Czy jest ściśle wyznaczony odcinek na którym będą odbywały się zawody? Jeśli tak, to jaki?

2. Czy odcinek na którym odbywają się zawody jest zarezerwowany?

3. Co z "cywilnymi" wędkarzami którzy znajdą się na odcinku na którym rozgrywane będą zawody?

Pozdrawiam

Witaj. Wedle formularza ogłoszeniowego spotykamy się przy moście w miejscowości Brzeźnica. Na tym docinku odbędą się Grand Prix. Ten fragment Wisłoki na czas rozgrywania imprezy powinien być zamknięty dla innych wędkarzy, ale tak nie jest. "Cywilni wędkarze" zapewne się przytrafią, jak na prawie każdych zawodach GP. Zachęcamy do startu w imprezie;)

Hej kolego! Możesz podać jakieś szczegóły odnośnie tych zawodów spiningowych 03.05.2012r. (o której godzinie się rozpoczynają, jak można się zapisać na nie ,itp.) Z góry Wielkie Dzięki za info:beer:!

03.05.2012, Babica, Wisłok

SPINNINGOWE GRAND PRIX 2012

Wędkarskiego Klubu Sportowego przy Okręgu PZW Rzeszów

03.05.2012 R. -

Wpisowe: 20,00 PLN

METODA: SPINNING

-JEDNA TURA - 5 GODZIN ! - 700-1200

Serdecznie zapraszamy !!!!

Zbiórka w m. Brzeźnica (niedaleko Dębicy) o godz. 6.00.

Zgłoszenia i informacje:

Kol. Norbert Maczuga - 605 962 905

Czegoś tu nie rozumiem? Babica Wisłok ,czy Brzeźnica Wisłoka.:D

To jest napisane na stronie PZW RZESZÓW:confused:

Witaj. W powyższych postach podałem stronę WKS-u, na której wszystko się znajduje. Z rzeczy najważniejszych. Zawody jutro. Wpisowe - 20 PLN. Zbiórka o godz 6 przy moście drogowym w Brzeźnicy. Zawody zostaną rozegrane na żywej rybie w jednej pięciogodzinnej turze (7-12). Uwaga - każdy zawodnik zobowiązany jest do posiadania aparatu cyfrowego lub w komórce. Powiadomcie swoich znajomych o zawodach, zachęcając ich do udziału w imprezie. Im więcej zgromadzi się nas na Grand Prix, tym lepiej. Prawo startu ma każdy wędkarz.:)

@Ricardo - W formularzu ogłoszeniowym zakradł się błąd. Jutrzejsze zawody zostaną rozegrane w Brzeźnicy na Wisłoce. Tegoroczne Grand Prix w Babicy przeszło już do historii. Sprawozdanie i galeria zdjęciowa z tej imprezy dostępna na stronie WKS-u.

Edited by Mateusz Porada

No ok:). Ale przy moście drogowym a dokładnie gdzie? na CPN-ie,koło kościoła...Gdzie jeszcze jest miejsce:rolleyes:Na pewno Was znajdę do zobaczenia do jutra.:):beer:A na Wisłoce teraz rozumiem Myślałem że moście na Wielopoolce...:P Na fotce to chyba o tym moście mowa no nie?

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edited by RICARDO

I po zawodach jak dla mnie było OK.:):beer:

• krs pinned this topic
  • krs unpinned this topic