Jump to content

Wędka guntowa


Recommended Posts

Witam ja ze swojego doświadczenia wolałbym jednak składaną , tanie węglowe teleskopowe kije szybko się wycierają na złączach przy składaniu i rozkładaniu aż wyrobią się rysy itd.. ( trzeba często płukać niewidoczny gołym okiem drobinki pisaku ) , jeżeli nie interesują cie federki polecam konger medalist float . Fajne uniwersalne kije gruntowe

Link to comment
Share on other sites

W podobnym przedziale cenowym - osobiście na pewno postawiłbym na serię CANTARA z Jaxona.

Wędziska w cenie około 70 zł - ale kije 3 składowe dają sobie radę. Jak dla początkujących, albo "niedzielnych" wędkarzy - myślę, że będą one dobrym wyborem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mam 2 kije Jaxon Cantara z tym, że delikatniejsze pod spławik na lina. Wyholowały kilkanaście pięknych linów tamtego sezonu (+40cm)

Z zakupu jestem bardzo zadowolony. Są to kije warte tej ceny. Przed zakupem trzymałem kilka podobnych wędek w tej klasie cenowej i zdecydowałem się na jaxona, jest to chyba jedyny produkt jaxona, z którego jestem zadowolony. Najbardziej odradzam kołowrotki jaxona. Przereklamowane, szybko siadające i w tej kasie znajdziesz dużo lepsze kołowrotki.

Polecam.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Co do kołowrotków Jaxona - nie zawsze jest tak źle;)

Mam TOP CARP FRXL 600, przechodziły już 2 sezony bez zarzutu i pewnie następne dwa też bez problemów przejdą, aczkolwiek pewien nie jestem;)

Nie jest to jakaś rewelacyjna jakość, bo za 100zł czego można się spodziewać, jednak ja jestem zadowolony.

Niestety, kupiłem też TOP CARP FRT bodajże 500, mam go przy feederze i ten nie jest już taki fajny, przy karpiku powiedzmy 2kg już czuć opór;)

Link to comment
Share on other sites

Też mogę pozytywnie się wyrazić o tych kołowrotkach Jaxona podanych w powyższym poście przez @kali. Sam je posiadam, kołowrotki działają bez zająknięcia i jak za taką kwotę nie ma się do czego doczepić. Co do wędki, sam posiadam teleskop Kongera i powiem tak, na wędkę wyjąłem sporo karpi w przedziale 3-6kg. Wędka fajna do rzutów, czuć na niej rybkę, dość mocna. Z minusów na pewno jakość wykonania, nie ma co ukrywać wędka jest słabo wykonana, słabe przelotki, słaby lakier. Ale jak za cenę do 80zł to polecam. Wędka teraz służy mi do rakiety i spisuje się bezproblemowo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy