Jump to content

Mały problem z pisaniem postów.


dedek
 Share

Recommended Posts

Witam od jakiegoś czasu gdy wchodzę na forum i chcę napisać posta w polu gdzie zamieszcza się jego treść zamiast pulsującego kursora pisania wyświetla mi się strona forum serwisu.

oto fotka problemu

post-936-14545027222692_thumb.jpg

Sytuacja powtarza się podczas np chęci obejrzenia wrzuconego przez użytkownika filmu.

Zapewne ktoś zapyta się w jaki sposób napisałem tego posta :D więc już uprzedzam pytanie i odpowiadam.. gdy w odpowiednim momencie kliknę w przeglądarce opcję "zatrzymaj stronę" wszystko jest ok i mogę normalnie pisać w oknie lecz z filmów dalej nici.

Jeżeli temat już był to przepraszam, a jeżeli to nowy problem to proszę o pomoc. Być może ktoś już coś takiego przeżywał: )

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli temat już był to przepraszam, a jeżeli to nowy problem to proszę o pomoc. Być może ktoś już coś takiego przeżywał: )

Nie ma za co przepraszać, napisz czy probolem pojawia się tylko w przypadku używania przeglądarki Chrome, sprawdź jak możesz jak się zachowuje forum pod IE lub Firefoxem. Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

@krs, a jak z tym problemem co opisywałem tutaj: http://www.fishing.org.pl/f9/awaria-127/index2.html#post46508? Sprawdzałem też na kompach w URz, u mojej dziewczyny i jest to samo, na wszystkich przeglądarkach czyli wchodzę na: www.fishing.org.pl/forum i chcę się zalogować to taki komunikat, jak przejdę na któryś dział to jest już z logoaniem jest ok. Cookies i historie czyściłem i dalej to samo. Może nie jakiś wielki problem ale to irytuje:o Jest to do naprawienia, czy taka już przypadłość silnika?

Link to comment
Share on other sites

Witam od jakiegoś czasu gdy wchodzę na forum i chcę napisać posta w polu gdzie zamieszcza się jego treść zamiast pulsującego kursora pisania wyświetla mi się strona forum serwisu...

Kiedy loguję się z laptopa żony,jest ten sam problem (Firefox) ale klikam w okienko ,które zaznaczyłem na zdjęciu i już normalnie mogę pisać.Na swoim komputerze mam przeglądarkę Chrome i ten problem nie występuje.

post-57-14545027225307_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na IE i FF działa poprawnie tylko na chromie coś nie chce zaskoczyć :) niby nie problem ale irytuje z lekka. Czyściłem pamięci, rejestry itp dwoma programami CCleaner i Trend Micro niestety bez efektu poprawy. Pozostaje mi przerzucić się na Firefoxa :)

Link to comment
Share on other sites

Kiedy loguję się z laptopa żony,jest ten sam problem (Firefox) ale klikam w okienko ,które zaznaczyłem na zdjęciu i już normalnie mogę pisać.

Przycisk ten służy do zmiany edytora, czego szczerze powiedziawszy nie wiedziałem :D Jeżeli ktoś będzie miał kłopoty podobne do opisywanych powyżej, najlepiej niech zmieni swój domyślny edytor w panelu użytkownika. Edytor WYSYWIG jest przydatny w przypadku np. pisania Bloga, edycja jest w trybie graficznym, efekt końcowy jest taki jaki widzimy podczas edycji. Edytor standardowy natomiast nie wyświetla formatowań, załączonych grafik itp.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy