Jump to content

Jak wam minął dziś dzień?


Tomekk
 Share

Recommended Posts

Dzień minął zaj...biście.Trzy razy odśnieżana posesja u rodziców,rąk od łopaty nie czuję a to chyba jeszcze nie koniec.Na osiedlowym parkingu masakra...Dobrze,że to białe gó..no przestało padać.Na dodatek zaczął mrugać wyświetlacz od klimy ,sugerując błąd...Zapewne czynnik chłodzący trafił do atmosfery...Nic dobrego to nie wróży...

Link to comment
Share on other sites

Koło 12 można powiedzieć Rzeszów był prawie nie przejezdny. w Rzeszowie i Świlczy stał sznur tirów. Autobus do Sędziszowa wlókł sie przez dobre półtorej godziny. Mam już dość tej durnej zimy.

Tutaj wklejam Link: http://astrocd.pl/index.php?id=131 do Radarów pogodowych :D Można obserwować pogodę. I z tego co widzę to nie koniec tego białego szaleństwa. Na radarach widać ,ze idą kolejne opady i to takie same jak przez ostatnie godziny. Miejmy nadzieje,ze ten front się rozbije ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Rano miałem nawiane pod garażem śniegu po pas, akcja łopata, łańcuchy na koła i śmigałem po Rzeszowie pomiędzy ślizgajacymi się samochodami. Jakby wszyscy mieli łańcuchy to korków by nie było. Po południu 2 godziny z psem i łopatą, a na koniec butelka Metaxa ;)

post-719-14545027296547_thumb.jpg

post-719-14545027297351_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Panowie, Wy to macie wiosnę i narzekacie :D. W Bieszczadach łopata, linka i nadzieja na pług albo kombajn śnieżny i tak przez cały dzień. Dzisiaj kilka razy byłem wypychany, wyciągany z zasp, kilka razy wypychałem lub wyciągałem, ręce wiszą mi do kolan ;).

Link to comment
Share on other sites

Ja zacząłem dzień od znalezienia swojego samochodu, dosłownie był zasypany po dach. Przez 2 godziny go odsnieżałem go tylko po to żeby po 100 metrach się zakopać :mad::mad: . Masakra!!

Link to comment
Share on other sites

Powiem krótko do.......ło:eek:

Jeszcze dwa dni temu snułem plany o dzisiejszym popołudniowym wędkowaniu, a tu kupa.... dosłownie śniegu:D

Przez całą tą zimę tyle nie było co przez dwa dni spadło. Super przedwiośnie już się nie mogę wiosny doczekać:D

Link to comment
Share on other sites

Trzeba się cieszyć z tego co jest - nie ma co powielać schematu polaka narzekacza:). To nic że wczoraj 1/4 dnia przesiedziałem w samochodzie, to nic że jakiś matoł wpierdzielił mi się w dziwi samochodu, to nic że dzisiaj odkryłem że przed oknami mam krajobraz arktyczny z zaspą do połowy okna, to nic że mnie coś szczeliło w szyję i nie mogę jej obrócić a dodatkowo głowa boli i spać się chce przy czym dzieci skaczą po mnie bo chcą oglądać scooby doo.

Ale to wszystko nic - słoneczko świeci i dzień zapowiada się super. Łyknę parę tabletek i do przodu - trzeba odśnieżyć wszystko żeby wyjechać i szukać kolesia co mi furę rozdupcył na parkingu ( tu kolejny plus - był monitoring).

Koko jumbo i do przodu!

aaaa @sewer34 pomysł z woderami super.

Edited by kafel
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy