Jump to content

Woblery

rafaello
 Share

Recommended Posts

Ostatnio miałem okazję kupić większą ilość po dobrej cenie, kilka sobie zostawiłem. Tydzień temu korzystając z wolnej chwili poszedłem je poustawiać na niewielką rzeczkę. Modele jakie testowałem, to: Ablety, Humpy i Banana.

Mają ciekawą pracę i kolorystykę. Gratis dostałem ich nowość 2013 - żabkę, na którą w pierwszym rzucie pod krzaka miałem wyjście około 30 centymetrowego pstrążka, w drugim nastąpiło uderzenie, ale nie wcięte. W kolejnych kilkunastu minutach, na inny model miałem kilka brań podobnych pstrągów (najprawdopodobniej trzykrotnie ten sam), z czego tylko jednego udało się wyholować. Generalnie rzecz biorąc ciekawa krośnieńska produkcja. Ich wadą może być niewielka waga, co uniemożliwia dalekie rzuty (np. Ablet 4cm waży bodajże 1,2g). Zauważyłem również, że w tym samym modelu, w wersji pływającej, są różne ustawienia sterów, co sprawia, że woblery te mają nieco inną pracę.

Ja ich jeszcze nie widziałem, ale myślę, że niebawem powinny się pojawić, skoro ma to być ich nowość 2013.

Edit:

To są te żabki:

http://www.lovec-rapy.com/?p=p_95&sName=-big-big-nowosc!!!-big--big-

Można spróbować napisać do nich maila w tej sprawie, skoro prowadzą sprzedaż internetową, to nie powinno być problemu z ich zakupem.

Edited by zolwik_007

• 2 weeks later...

Dzis bedąc przejazdem na Powstanców Warszawskich wstąpiłem do sklepu wedkarskiego do Janusza,no i miał te żabki lovec rapy.Cena 15 zł.Zaopatrzyłem się w nie,a i innych modeli tej firm również posiada,dosc spory wybór

Edited by piter13