Jump to content

Spod


Recommended Posts

Witaj.

Co tu wiele opiniować, spody jak spody nie słyszałem by ktoś połamał. Dobre zdania mają Shimano Alivio (jakoś tak) no i cena nie wygórowana. Nie widzę różnicy posyłania Spomba, rakiety, czy bambaluny spodami za 250 zł czy tymi za 700 zł. Róznice są w wyglądzie jak i uzbrojeniu kija, ale to nie wpływa na odległość rzutu. Występują 5.5 ; 5 ; jak i 4.5lb i one wszystkie są ok. Widziałem 7lb ale to już straszna moc, do normalnego karpiowania to przesada.

Ps. Mam spoda na zbyciu za rozsądne pieniądze, jeśli jesteś zainteresowany to pisz na pw.

Link to comment
Share on other sites

Racja! Nie ma co przepłacać za spoda! Ja akurat nie mam spoda, do tego celu używam starej karpiówki Kongera 11ft 3lbs i póki co daje rade :) Nie łowie na jakiś ekstremalnych odległościach, więc narazie mi to wystarczy :)

Link to comment
Share on other sites

Zakupiłem spoda Cormoaran AKX cena na allegro z przesyłką jakieś 290 zł. Wędki kupiłem od gościa jako nową, ale nie mam papierów. Fajna wędeczka, super leci rakieta, ale jak dla mnie jeden minus a mianowicie dwa składy. Pewnie będę ją sprzedawał. Gdybyś był zainteresowany proszę o wiadomość na priv. Cena jaka mnie interesuje to jakieś 200 zł

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Podepnę się do tematu. Przymierzam się do zakupu spoda ale niestety budżet ograniczony, znalazłem coś takiego na necie może ktoś miał styczność z tą wędką RT Wędka Desperado SPOD ROD 12ft 4,5lb SUM / SPOD (3792924425) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. może ktoś miał styczność z tym kijem.Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam i byle do wiosny :)

Link to comment
Share on other sites

Taki spod w zupełności wystarczy. Ale na Twoim miejscu jeżeli mieszkasz w Rzeszowie poszedlbym do Kariny i tam kupił spoda. Teraz są obnizki, ja rok temu kupiłem tam spoda Cormorana poniżej ceny tego którego chcesz kupić na allegro, i jeszcze kwestia wysyłki; )

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy