Jump to content
Bastuś z Bratko

Stawy w Trzcianie tzw "Dyndy"

Recommended Posts

Dzieje się coś na Trzcianie, warto się wybrać?

Byłem wczoraj. Miałem ze sobą tylko rosówki i na haczyku oprócz kilku karasi ponad 20 cm, to uwiesiły się niestety niepożądane na tym łowisku 4 sumy wielkości około 50 cm.

O czyli   trzeba się będzie  wybrać  z rosówkami:-D

On 5/19/2018 at 12:52 PM, biedron said:

Byłem wczoraj. Miałem ze sobą tylko rosówki i na haczyku oprócz kilku karasi ponad 20 cm, to uwiesiły się niestety niepożądane na tym łowisku 4 sumy wielkości około 50 cm.

A na którym siedziałeś? Bo ja na większym tylko jedna płotka przez 3h, chłopak obok identycznie.

W dniu 20.05.2018 o 13:15, muzzy123 napisał:

A na którym siedziałeś? Bo ja na większym tylko jedna płotka przez 3h, chłopak obok identycznie.

Na dużym.

Dzieje się aktualnie coś na stawach, karasie biorą czy już tendencja malejąca jak co roku i brań niewiele?

Tak do wiad. W sobotę 08.09 zawody koła Karaś i chyba 10 z Rzeszowa. Godz. 7-12. 

Witam

Mam pytanie czy na dwóch tych stawach można aktualnie łowić? Czy ewentualnie może ktoś nakreslic gdzie nie można łowić? I czy można zaparkować gdzieś auto blisko brzegu żeby nie targać tego całego bajzlu? 😂

Byłem tam ostatni raz kilka lat temu i myślę żeby odwiedzić łowisko z Dzieciństwa :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Na stawie wschodnim/ większym możesz łowić wszędzie a na zachodnim jak na mapce. Parking jest między stawami 3-4m od wody. Na zachodnim też możesz łowić gdzie chcesz jeżeli nie boisz się dostać piłką golfową.:)Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edited by robin

Ok czyli duży cały mój a mały tylko to co na czerwono ok dziękuję, planuje odwiedzić staw możlowe że w tym tygodniu jak pogoda i plany pozwolą, pewnie jedna wędka na klasyka a druga może na metodę :)

Ogólnie na większym stawie szału jakiegoś nie było ,złapałem 5 karpików oraz 5 karasi z czego ze 4 naprawdę ładne ,metoda jak i klasyczny koszyk w punktacji po równo 5-5 ;)

Ja zaparkowalem obok śmietnika między stawami, w sumie to prawie pod swoim stanowiskiem :)

5 godzin temu, pawelll_89 napisał:

Ok dzięki, a dojazd jest koło budynków Pola Golfowego, czy na skróty miedzy stawy od razu?

Dojazd jest od przejazdu pod torami ok. 200m w lewo jeżeli jedziesz od Trzciany czyli na skróty.

Edited by robin

15 godzin temu, robin napisał:

Na spinning Pzw zakazał. 

Jak dla mnie dziwny przepis PZW 

Pozostałość po dawnych czasach. Zakaz zostal wprowadzony po jednym takim sezonie w ktorym szczupaki wyjezdzaly na brzeg jeden za drugim na spining i w wiekszosci przypadkow konczyly w bagaznikach , czesto komplety....

W ubiegłą sobotę kicha na wszystkie,dozwolone metody.

Nie wiem czy ktoś to już zauważył ale wczoraj podczas podbierania karpia do podbieraka zagarnołem 3 małe rybki. Były to niestety czebaczki amurskie, tak więc niemal pewne jest że jest ich tam całkiem sporo.