Jump to content
LukaszZ

Stawy Rzemień

Recommended Posts

Dziś na Stawie 2 złowiłem 4 kapie. Najbardziej mnie cieszy pełnołuski wcześniej nigdy w Rzemieniu nie złowiłem tego gatunku. Zacząłem łowić na własne kulki i efekty są:D.

ps. Przesyłam mapkę dojazdu. Jak by co to pisz na priv.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Macie rejestr to sobie zobaczcie. Wszystkie wody PZW są tam ujęte. Jak ktoś chce to znajdzie. Koniec :eek:

Witam. Panowie dobra informacja. Prawdopodobnie na dniach ma przejść wniosek o możliwości łowienia w godzinach nocnych na stawie numer 2 w Rzemieniu. Warunki są dwa. Musi być co najmniej 2 zrzeszonych wędkarzy ( mających opłaconą kartę) i muszą co najmniej jeden dzień wcześniej zgłosić do związku że będą wędkować w nocy. Źródeł informacji nie podaję.

:D

W ostatnia niedziele bylem na stawie nr 1, zlowilem 5 szt karpii, kolega obok 3szt, na stawie nr 2 ktos wieksza sztuke zlowil chyba ponad 4kg :)

Mam pytanie złowił ktos w ty sezonie juz karpia na Rzemieniu

Dzisiaj 3 godz na stawie nr 4, 8 brań, 5 "prosiaczków" wyciągniętych:49cm,46cm,31cm,26cm i 22cm.Rybki pływaja nadal i obrastają w "słonine". Na stawie nr 3 spora liczna smakoszów "karpiny"

Planuję wypad na stawy w Rzemieniu z Ultra L. Jak wygląda sytuacja z okoniem na tych zbiornikach?

Dziękuję za ewentualne info.

Ni ma :)

MAMY ZA TO DUUUŻO KARPIA :D

Edited by LukaszZ

@LukaszZ z Karpiem sie zgodzę ,ze jest dużo :D , A okonie tam widziałem na stawie nr 4. z tym ,ze takie do 8cm :D

Planuję wypad na stawy w Rzemieniu z Ultra L. Jak wygląda sytuacja z okoniem na tych zbiornikach?

Dziękuję za ewentualne info.

Sytuacja wygląda tak że na stawach nr 1 i 2 na pewno są okonie tylko ze małe przeważnie około 15 cm lub mniejsze :rolleyes: od czasu do czasu trafi się jakiś 20+ na stawie nr 4 też na pewno są wiec warto próbować , jak nie będą brały okonie to na pewno na stawie nr 1 będzięsz miał zabawę z malutkimi szczupaczkami których jest jakaś plaga i łapią się jak głupie na byle co :D

Witam jak dwójeczka ? Wybieram się jutro na Karpia macie jakieś relacje porady ? Ktoś wgl złowił coś ostatnio?

Byłem w sobotę 7 godzin, 3 brania, 3 karpie takie między 4-5 kilo. Ogólnie z tego co widziałem to każdy coś targał. Ja łowiłem na kulki rybne. Nęcenie tylko przy pomocy siatki PVA ( oczywiście nasionami).

A wiadomo coś może o możliwości łowienia w nocy ? Przeszło to ?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

A wiadomo coś może o możliwości łowienia w nocy ? Przeszło to ?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

"PRZESZŁO" !!! - będzie można łowić

Od piątku 13 czerwca będzie można łowić w nocy:)

Tak, Tak a ja nie powiem ile maili wysłałem i ile razy dzwoniłem na koło z prośbami i "żalami" że nie można łowić w nocy :D

Mam do was dwa pytania;)

1. Można postawić auto przy samej wodzie?

2.Czy na którymś stawie można już teraz łowić w nocy?

Witam.Też właśnie chcę się coś dowiedzieć.Czy można już łowić w nocy na 2 ? I czy to prawda ze na 3 zarybili karpiem i czy też można nocą' ? Pozdrawiam