Jump to content
LukaszZ

Stawy Rzemień

Recommended Posts

Byłem wczoraj na 2 łowiłem na spławik i grunt oprócz mnie siedział 1 pan na 2.   Na stawie nr 3 łowiło 3 gości ale po złowieniu (chyba) karpia się zwinęli.

Ja na spławik łowiłem na białe i czerwone w większości brały płocie wzdręgi i kilka małych leszczy. Zabawa przednia.

Na grunt na małe przynęty małe ryby a na pellet nic się nie chciało uwiesić.

Po za tym zimno i wietrznie ale warto było.

Jakiego karpia??? :o   Nie interweniowaleś??? 

- Zakaz zabierania karpia od 15 października do 31 grudnia - dotyczy wszystkich wód Okręgu

Edited by młody1988

23 godziny temu, gunio napisał:

Byłem wczoraj na 2 łowiłem na spławik i grunt oprócz mnie siedział 1 pan na 2.   Na stawie nr 3 łowiło 3 gości ale po złowieniu (chyba) karpia się zwinęli.

Ja na spławik łowiłem na białe i czerwone w większości brały płocie wzdręgi i kilka małych leszczy. Zabawa przednia.

Na grunt na małe przynęty małe ryby a na pellet nic się nie chciało uwiesić.

Po za tym zimno i wietrznie ale warto było.

Kolego a gdzie siedzieli i jakim samochodem byli - weźmię się ich na oko :) Podrzuci się info panom ze straży :)

Ale Gunio nigdzie nie napisał że na pewno tylko "chyba" złowili karpia, i nie napisał także nigdzie że go zabrali.

W Polsce obowiązuje zasada domniemania niewinności ...

A nie ... branie na oko i powiadamianie straży.

Zapisz się do SSR i będziesz się mógł wykazać nad wodą, a nie na forum  :)

@Gabriel a ja gdzies napisałem,ze na 100% sa winni?? Wziąśc na oko zawsze można. SSR czy PSR zawsze ma prawo skontrolować . Ja osobiście już się nie raz na Rzemieniu komuś naraziłem... Uważam, że przepisy są, żeby je przestrzegać i jak sami nie upilnujemy ryb sami to nikt ich za nas nie upilnuje :)

Sorki ale nie miałem okazji wcześniej wejść na forum.

Nie widziałem co złowili za daleko siedziałem przez to napisałem chyba .

Szczerze powiem że nie pamiętam nawet  marki samochodu.

Zgłaszać wszystko. Ostatnio złapali podobno na jedynce złodzieja co pstrągi ukradł. Nasze koło, nasz obowiązek pilnować i zgłaszać. Chcemy mieć gdzie wedkować to musimy dbać. Miesiazy i klusownikow na szubienice.

@młody1988 z tym od pstrągów nie do końca złapali - sam się przyznał  telefonicznie opiekunowi :) ale z tego co słyszałem dłuuuuga  historia

Nie znam szczegółów, podobno zabrał pstrągi ktośu mu powiedział o monitoringu i dlatego sam dzwonił i się przyznał ze wziął :-)

Ja tylko ciekaw jestem czy tego klusownika od pstragów ukażą odpowiednio?  Dla przykładu dowalič max co można. O nic nie chodzi ale regulamin jest dla wszystkich taki sam!!!!

tez jestem takiego samego zdania tym bardziej że podobno był już znany z podobnych wyczynów tylko nikt go za rękę nie złapał 

Nie ruszył :(  Biorą małe karpiki takie do 25 cm jest ich sporo widać zarybieniowe, większy jeszcze śpi. 

planuję się tam wybrac za tydzień, tydzień ciepła to może się coś zacznie dzięki za info ;)

Te większe też już gryzą ale trzeba trafić w dzień. Tych największych to nie odnotowałem ale w sumie się na nie nie nastawiałem :)

Jak to jest .... Można siadać z 30 na 1 maja ? Bo jedni mówią tak jedni że nie

Witam, na jedynce można liczyć na jakieś brania na spławik? Jakaś przynęta jest teraz skuteczniejsza od reszty? Chcę połowić więcej rybek, niekoniecznie większych i myślę ze na stawie nr 1 teraz powinno coś skubać??

Bez jakiś  wcześniejszych zapisów? 

W sumie  czemu  nie,  można  się  przejść,  popatrzeć  jak  lepsi łowią i się czegoś  nauczyć ;-)

Piotrek nie wiem trzeba by zadzwonić i zapytać

666 810 016 - Prezes Koła, Komendant SSR Powiat Mielec - Myszkowski Krzysztof

887 611 864 - Skarbnik Koła - Darżynkiewicz Bartłomiej

798 353 872 - Gospodarz Koła - Majlinger Stanisław