Jump to content

Stawy Rzemień

Recommended Posts

Dnia 21.03.2019 o 08:29, LukaszZ napisał:

Wczoraj w 3h udało mi się wyjąć 'tylko' tego rekina :) Woda jeszcze strasznie zimna ale widać już że zbiorniki budzą się do życia.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Łukasz na co sie skusił??

Edited by Qklux
  • 3 weeks later...

Też mi się tak wydaje, że to ten. Kilka lat temu gdy tam byłem miejscowy wędkarz nas oprowadzał i pokazywał ten staw z adnotacją: głębokie, prywatne-nie ruszać, ryby są (ciekawe skąd wiedział...).

Ja przestałem jeździć na Rzemień w momencie gdy odpadła możliwość łowienia na tym "dzikim", pozarastanym grążelem stawie. Reszta po prostu nie spełnia moich oczekiwań estetycznych, zwłaszcza ta "wanna", jedynka - jedyny mały plus, że nie jest wybetonowana, ale to taki plus na siłę :lol:

Edited by Piotr Madura
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...

Na Rzemieniu trwa tarło szczupaka. Fajnie by było gdyby spinningiści dali sobie na wstrzymanie przez najbliższe 2tyg. Spokojnie powinien być tam zakaz spinningowania do maja biorąc pod uwagę jaka jest tam populacja okonia (czytaj zerowa).

Dokładnie tak. Szczupak na tarle. Okonia tam złapać, to lepiej w totka zagrać😆. Lepiej szczupaka zostawić w spokoju niech będzie go więcej. Można za to z powodzeniem posiedzieć z feederem i spławikiemkarpie amury leszcze karasie już ładnie zaczynają brać przy cieplejszych dniach.

22 godziny temu, Adrian Zuba napisał:

Jak tam z pstrągiem na tym podłużnym stawie (chyba staw 1 jak sie nie myle), bylem rok temu i jednego złowiłem.. ale słyszę że cos nie przeżyły?? Jest cos w tym prawdy?

Mysle ze jeszcze jakies pojedyncze sztuki sa ale szansa na zlowienie znikoma .i raczej nie bedzie nowych zarybien chociaz moge sie mylic .

Polecam odpuscic spinning do maja .

Aby szczupak mial szanse sie odrodzic .

21 godzin temu, jacob1993 napisał:

Mysle ze jeszcze jakies pojedyncze sztuki sa ale szansa na zlowienie znikoma .i raczej nie bedzie nowych zarybien chociaz moge sie mylic .

Polecam odpuscic spinning do maja .

Aby szczupak mial szanse sie odrodzic .

Ja pstrągi na spławik łowiłem więc nic szczupaczkowi nie grozi ;D