Jump to content

Nowości


wifer
 Share

Recommended Posts

Nowości - Jakoś nie dopatrzyłem się podobnego wątku więc otwieram nowy gdzie od czasu do czasu poinformuję o rzeczach z ostatniej chwili.

Od ubiegłego tygodnia nasz Okręg przekazuje do kół mapy pod nazwą "Mapa Wód Wędkarskich Okręgu PZW Rzeszów" . Mapy przeznaczone są dla wędkarzy i z myślą o nich zostały zaprojektowane. Zaznaczono tam chyba większość jak nie wszystkie wody dostępne do wędkowania, oraz co jest dość istotne granice Okręgu. Mapa jest laminowana więc w miarę odporna na wilgoć. Wykonano ją w skali 1:265000. W moim odczuciu mogła by być trochę dokładniejsza. Na drugiej stronie umieszczono wykazy wód, namiary GPS, wykaz rejonów chronionych oraz adresy PSR a także kilka ciekawych zdjęć. Na okładce oraz na jednym ze zdjęć wewnątrz - Kol. Andrzej Dąbrowski w akcji.

Mapy będą sprzedawane bądź jak w przypadku naszego koła przekazywane wędkarzom w trakcie opłaty karty. Oczywiście jeżeli ktoś wcześniej zdążył już zaktualizować swoją kartę może również taką mapę odebrać u skarbnika Koła. Przez jakiś czas mapę będzie zobaczyć w naszej gablocie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy