Jump to content
mcmaker

Glinianka Balaton w Krośnie

Recommended Posts

Wybralem sie dzisiaj na balaton i wyniki byly super. Pierwszy w zyciu karpik i pierwszy lin :) nie patrzcie na moja fryzure, wial wiatr :D Rybki oczywiscie wrocily do wody.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Pow 16 lat - 10 zl,

Czynny od 6.00 do 22.00,

Można lowić na dwie wędki.

a tak z innej beczki pytanie? pan A. Gołuchowski nadal tam sobie łowi ?:D

Oj, Pan Andrzej Gołuchowski już tam nie był chyba od 3 lat... Zapraszał mnie do tego całego carp selectioner team (coś takiego, dokładnej nazwy nie pamiętam) tyle, że do juniorów. Z tego co słyszałem to Pan Andrzej już nie łowi.

Ten pacjent narobił mnóstwo zamieszania i tak szybko jak się pojawił,tak szybko znikł.Teraz płacimy frycowe za jego debilne pomysły i durne wpisy na forach ogólnopolskich a nawet europejskich.:eek:.

P.S Nocek nie ma i raczej nie będzie właśnie przez niego.

Sam byłem w tym teamie ...... dobrze wymieniłeś nazwe ....... i jak szybko powstał on i ten jego klub tak szybko znikneli :D A on żyje w ogole czy juz zapadł pod ziemie :)?

Chcą wpuścić małego amura i myślą,że rozwiąże problem:D. Jednak znając realia tego bajorka to szybciej skończy na patelni niż zniknie trawsko:D.

A nie lepiej byłoby wpuścić kilkadziesiąt "większych" sztuk (50-60cm) i zabronić ich zabierania z łowiska?

Po pierwsze wątpie żeby amury to wyżarły

Po drugie (jak ktoś już napisał) szybciej trafią na patelnie nim zdążą dorosnąć

Najlepiej będzie jak chłopy wezmą grabie w łapy lub użyją brony i do roboty:D, bo jak nic z tym nie zrobią to nikt tam nie będzie łowił, bo ciągle rwać zestawy lub ciągnąć glony to żadna przyjemność:mad:

Zasięgnąłem dziś info,faktycznie amury już trafiły do zbiornika i było ich 200 kg.Rybki 40-50-60 cm.

Najlepsze jest,że od tego roku jest bezwzględny zakaz zabierania amurów z łowiska,nawet tych wymiarowych.

Szacunek za decyzję.

Edited by lenox

Jednak niektórzy też potrafią myśleć... to jest bardzo pocieszające, bo może się coś zmieni.

Ma ktoś może info czy w niedziele będzie można pospiningować na łowisku,oraz czy wpuscili jakieś tęczaki

Łowisko jest już czynne dla spinningistów i muchowców (oprócz poniedziałków). Tęczaka chyba jeszcze nie wpuszczali.

Jutro odbędą się tam zawody z cyklu spinninowego GP, więc przynajmniej do godz. 13 - 14 łowisko będzie zamknięte.

Witam :)

Mam pytanie, jak daleko jest ten staw od Rzeszowa?

Jak tam dojachać ? Jakie ryby tam występują ??

Staw jest w Turaszówce, zaraz koło Krosna (można rzec że w Krośnie) Dominuje karp, można liczyć na amura i inne małe rybki :) Z drapieżnika jest szczupły i okoń, no i teraz pstrąg tęczowy!

Właśnie dostałem info od kumpla ,był i podobno pstrązki niezle gryzły na seledynowego twistera