Jump to content

Recommended Posts

O ile prawie zawsze narzekam na działalność P*W, to na tym zbiorniku coś idzie w dobrym kierunku - sporo rodzimych gatunków: jazia (świetnie się zaaklimatyzował), płoci, leszczy, wzdręg, pojawia się lin.- za to mało karpi i karasi srebrzystych. Ze szczupakami pewnie cienko - "pozyskanie" kilkudziesięciu dużych tarlaków szczupaka przez Okręg Rzeszów zrobiło swoje... (może ktoś z koła sędziszowskiego wie, czy sytuacja się wyjaśniła ?).

Dziadkersi narzekają, ale jak patrzę na ich zestawy, to te ich marne wyniki wcale mnie nie dziwią - na takie coś "seppuku" robi tylko głupi kroczek tuż po zarybieniu.

Witam ,będę w najbliższym czasie okolicy Kamionki,mam zamiar wybrać się powędkować, chciałem zapytać czy lepiej spróbować ze spinningiem czy może grunt/spławik?

Moim skromnym zdaniem jeśli nastawiasz się na coś większego to lepiej weź zapas browarka i usiądź w cieniu relaksując się:) natomiast jeżeli  drobnica to spławiczek + kuku lub czerwony i...??? :beer::beer::beer::D

Witam. Jako że zbliża się sezon na miętusa chciałbym się spytać czy ktoś z was złowił kiedyś albo może słyszał coś o miętusie na Kamionce?? Mam zamiar w listopadzie wybrać się właśnie na tą wodę w poszukiwaniu miętowego.

Panowie był ktoś, płoć bierze czy cisza?

Mam zamiar wyskoczyć w sobotę.

Koledzy, czy mogę prosić i informację jak wygląda sytuacja z lodem ? - czy od strony zapory da się łowić, czy zbiornik nadal jest zamarznięty ?

Z ciekawostek -  dziś  kontrola  PSR na kamionce i cierpiszu.  Szkoda  ze w takiej porze,  że na tych  2 zbiornikach  łącznie  był jeden wędkarz,  ale zawsze to jakiś  pozytyw. 

W miniony piątek także była PSR  na Kamionce. Przyjechali o 5.10 rano, sprawdzili kogo mogli ( ze mną pewnie 3 wędkarzy) i pojechali dalej. Dziś na Kamionce dwie płotki i wzdręga na krótkim wypadzie na spławik.

Ja doświadczyłem tego dnia kontroli na Czarnej ok 6:30. Sprzyjający zjazd z autostrady: Kamionka, Cierpisz a potem pewnie Czarna.

6 godzin temu, jacob1993 napisał:

Pływaja juz rowerami i kajakami czy ,mozna jeszcze spokojnie powedkowac ?

Pływają, ale na tygodniu raczej spokojnie 

Dzisiaj tylko wzdręga na białego, kilka skubnięć i tyle, pellet, kukurydza, dendrobena, kulka-cisza.

Odwiedzili nas równieżPanowie z PSR:beer:

Edited by pawelll_89

Orientuje się ktoś czy zarybiono Kamionkę boleniem ? Dziś przy poszukiwaniu okoni uwiesiło mi się kilka małych i to w jednym miejscu. Rybki strasznie zmasakrowane i raczej wiosny nie dożyją. Chyba boleń tam nigdy nie występował i uklei też tam niewiele dla niego. Nad wodą oczywiście festyn, królował żywiec, oczywiście karaś i na pewno z Kamionki.

No stali bywalce już dyżur żywcowy zaczęli, opowieści jakie to oni metrówki ciągnęli na topie, z tego co się orientuje boleniem nie była zarybiana, tak samo jak sandaczem, a trafia się jedno i drugie.

Koledzy, czy dzieje się coś na zalewie? Mam zamiar się tam wybrać na metode, a jeszcze nigdy tam nie łowiłem. 

Moze jutro przejade sie tam z feederkiem 

Na metode biora glownie leszcze , jazie , i klenie , czasem trafi sie karpik slyszalem tez o linach ale nigdy nie udalo mi sie go tam zlowic

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Lucio łowca z ekipą  był tam w niedzielę. Coś  połowili. Zobacz  https://www.youtube.com/watch?v=I_vgCKS8Qas

Posted (edited)

akurat ten amator i jego ekipa nie odzwierciedla faktycznego stanu oraz ilości brań na żadnym zbiorniku , chyba że występuje gościnnie Pan Staszek . Bez Pana Staszka to te filmy nie powinny być zaliczane do kategorii wędkarstwa tylko raczej kabaretowo przyrodniczy , a hasło przewodnie powinien zmienić na KASA NUDA KASA .

Edited by Bart23