Jump to content

Okulary przeciwsłoneczne


MunieK
 Share

Recommended Posts

Tam jak w temacie powyżej interesuje mnie zakupów okularów. Nie chce nic w ciemno kupować, dlatego pytam Was , jakich okularów używacie, czy jesteście z nich zadowoleni ? jak się sprawdzają nad wodą? czy są według was odpowiednio wytrzymałe do naszego hobby.

Edited by MunieK
Link to comment
Share on other sites

Ja mogę polecić od siebie taniutkie jak barszcz MIKADO 7204. O takie:

http://allegro.pl/item1047864841_okulary_polaryzacyjne_mikado_g7204_nowosc_od_ss.html. Wyglądają troszkę jak z Matrixa :D Ale dobrze chronią oczy, mają właściwości polaryzacyjne jak okularki z najwyższej półki no i... są tanie jak barszcz. Dosyć mocno eksploatuje swoją parę od 3-4 miesięcy i jeszcze nie ma oznak luzów czy też zniszczenia.

Ich obszerny test był zamieszczony na fishing-test.pl

pzdr

Link to comment
Share on other sites

Ja na twoim miejscu nie kierowałbym się jakimś dokładnym modelem, nawet Jaxon ma przyzwoite okulary w swojej ofercie. Wybierz takie, które będą pasowały to Twojego kształtu twarzy i w jakich będziesz się dobrze czuł. Okulary dzielą się na przyciemniające i rozjaśniające. Zastanów się w jakich warunkach będziesz najczęściej łowił. Jeżeli będzie to świt, zmierzch czy pochmurny dzień to wybierz rozjaśniające. Natomiast jeżeli będzie to słoneczna pogoda to przyciemniające. Ja okularów używam tylko w słoneczne dni, ponieważ promienie mocno odbijają się od wody co mocno przeszkadza jak i samo słonce świecące w twarz jest denerwujące. Natomiast gdy światła nad wodą jest mało okularów nie używam w cale.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy