Jump to content
pborowicz

Naklejka na samochód - LISTA

Recommended Posts

Z naklejkami ruszymy zaraz po akcji naszywkowej, myślę że gdzieś za 2 tyg.

Koledzy jeżeli macie namiary na firmy robiące tanio naklejki na samochodach to dajcie znać w tym wątku, z akcją naklejkową ruszymy w przyszłym tyg.

Naszywki zrobione, rozesłane teraz czas na naklejki. Wysłałem ponownie zapytania do kilku firm, w przyszłym tygodniu powinienem znać więcej szczegółów. Jeżeli znacie dobre tanie firmy robiące naklejki na samochodach to proszę o informację w tym wątku, im więcej ofert tym lepiej.

http://allegro.pl/naklejka-tablica-rejestracyjna-tuning-prezent-i1204829435.html

http://allegro.pl/naklejka-naklejki-na-twoje-auto-skuter-hit-15-cm-i1198522101.html

Oto naklejki które robi mój kolega. Zalorzył firmę. Dziś się z nim spotkam i wszystko wam powiem co i jak. Krs mógłbyś mi wysłać na maila : [email protected] logo i wymiary i ile chcemy sztuk . To ja dziś jeszcze odpiszę za ile by to poszło.

Edited by Dominik18king

Lepsze chyba kolorowe, kolory można ograniczyć do kilku. Czarno-białe na pewno będą tańsze, myślę że to też niezły pomysł. Jakby Twój kolega mógł wycenić naklejki dla wersji kolorowej i z czarnymi konturami (białe tło) to coś wspólnie wybierzemy.

Chcemy kolorowe?? A co myślicie o konturach czarnych a tło przeźroczyste.??

@Dominik18king czekamy na Toją odpowiedź, co z tymi naklejkami ?

@Dominik18king czekamy na Toją odpowiedź, co z tymi naklejkami ?

Dziś ide zapytać i zobaczyć jak to wyszło. Koledzy co wy na to żeby on wystawił te naklejki na allegro i my przez nie będziemy sobie kupować. ?? Poza tym może zrobić koszulki z tym logo, Kubki.

Dziś ide zapytać i zobaczyć jak to wyszło. Koledzy co wy na to żeby on wystawił te naklejki na allegro i my przez nie będziemy sobie kupować. ?? Poza tym może zrobić koszulki z tym logo, Kubki.

Jak dla mnie może być i na allegro, byle kolega z kosztami przesyłki nie przesadził ;)

Kolega zrobi te naklejki, czy może dał sobie spokój ?

Postaram się przygotować czarno-biały projekt naszego loga i roześlę je do firm celem wyceny, kilka dni i będę wiedział jaki będzie koszt jednej naklejeczki.

Naklejka będzie wyglądała mniej więcej tak jak na załączonym obrazku.

post-3-14545018009845_thumb.jpg

Guest irol666

witam jak mozna dostac te naklejki ja bym prosil 2 tylko do kogo trzeba sie z tym zwrocic prosze o odpowiedz

Guest irol666

moze by koledzy wystawili je na allegro jak by juz byly gotowe mozna by bylo podac link do aukcji na PSW i kazdy zaiteresowany by sobie zamowil

taki był pierwotnie zamiar ale nic z tego nie wyszło... Jak będę wiedział więcej napiszę jaki będzie koszt naklejki +1,50zł za przesyłkę.

Też jestem chętny - 1 szt. A może któryś z kolegów ma do odstąpienia naszywkę?:rolleyes:

Mam jedną naszywkę na zbyciu, szczegóły prześlę później na priv. Mam jeszcze jedną (gratis) dla kolegi @rapala za świetne artykuły oraz koguciki które sprzedał prawie darmo :)