Skocz do zawartości
rapala

Składki Okręgowe i Porozumienia

Rekomendowane odpowiedzi

ka-mil    63
Napisano (edytowane)

Załącznik widoczny po zalogowaniu

Edytowane przez ka-mil

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ka-mil    63

Rzeszów jak zawsze dba o porozumienia :lol:

Załącznik widoczny po zalogowaniu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
rally    58

A wiadomo czy Przemyśl ma porozumienie z Krosnem w tym roku ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ORINOKO    184

Podbierak ok, ale wypychacz? :huh:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Piotr Rabczak    418

Też się zastanawiam czy szczypce kwalifikują się pod wypychacz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PinPong    11

Szczypce kwalifikują się pod wypychacz. Zdaje się, że wniosek o  ten zapis wyszedł z terenu więc tu nie ma się co dziwić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
seba77    14

Jeszcze jedna wisienka na torcie...:( w 2017 byl zapis sandacz od pazdziernika limit dzienny sztuk 1. W tym roku zapisu brak! Patologia trwa!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
alkarn    1

Powiedzcie mi czy ja mogę zrezygnować z ubezpieczenia NW przy płaceniu składki rocznej PZW?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ORINOKO    184

Nie musisz płacić 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PinPong    11
2 godziny temu, seba77 napisał:

Jeszcze jedna wisienka na torcie...:( w 2017 byl zapis sandacz od pazdziernika limit dzienny sztuk 1. W tym roku zapisu brak! Patologia trwa!

To nie patologia tylko  przeoczenie, wszystko jest odnawiane od nowa co roku na wnioski lub zostaje, czasami ktoś czegoś zapomni dać pod głosowanie i może takie coś wyjść, tu akurat nie ma złych intencji, raczej ludzki błąd. Trzeba jasno to określić w Okręgu Rzeszów idzie na lepsze, tylko niektóre zmiany nie idą tak szybko jakby co niektórzy to chcieli i zaraz patologia. To jest błędne rozumowanie, za rok wprowadzi się może następne ograniczenia tylko właściwie po co, to patologiczni wędkarze takie coś wymuszają swoimi działaniami, dla mnie może nie nie być żadnych okresów ochronnych i wymiarów bo ryb nie biorę, ale innym trzeba ograniczać bo wszystko wytną. Co w takim wypadku jest złe ludzie czy system?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
seba77    14
Napisano (edytowane)

Przeoczenie!?bląd!? Mysle ze celowy WIELBLAD organizacyjny Pzw Rzeszow. Zamiast chronic najbardziej pozadaną miesiarsko rybę. Chcą ją dobic!!! Zamiast zrobic widelki 60/80. Dramat!!! Jeszcze zestawic bolenia z sandaczem...sandacz,boleń 2 sztuki lacznie!!!! Tragedia!!!

Edytowane przez seba77

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lukasz24732    11

Nie wiem czy ktoś  zauwarzył składka poszła w górę o 11 zł PZW Rzeszów brawo zarząd do wymiany koniecznie na młodych ludzi którzy  chcą mieć ryby w wodzie a nie w zamrażarkach bo narazie to jest stwierdzenie że ryba jest po to żeby ją jeść najlepej ,,korpie" w hurtowych ilościach tylko żeby emerytów utrzymać w związku a przyszłością są młodzi ludzie którzy widząc co się dzieje ze składkami i nad wodą uciekają na komercje Tragedia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
LukaszZ    136

Problem tkwi w tym że młodzież poza narzekaniem to wiele nie jest w stanie zrobić bo młodzieży zwyczajnie się nie chce i najlepiej żeby ktoś się tym zajął i na gotowe. Widać to szczególnie we frekwencji na zebraniach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Macio33    36

@LukaszZ masz racji troszkę, ale jak dla mnie ustanawianie II terminu zebrania o 30 minut po I to też nie jest FairPlay. Jak sama nazwa mówi ma być to drugi termin a nie godzina ... Czy to do końca zgodne ze statutem i prawem??
Jęśli mi nie pasuje data i godzina 9:00 to ten sam dzień i 9:30 na pewno mi spasuje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
alkarn    1

Dla mnie ustalanie dwóch terminów to głupota!!! Jeden termin ustalić i finito jak maja przyjść to i tak przyjdą. Jeśli chodzi o zarząd to powinien składać się z osób starszych i młodszych, żeby młodych wciągnąć młodych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
młody1988    1

Wiem że to ciężko jak ciągnie nad wodę, ale jak 1/2 by rok nie zapłaciła może by poszli po rozum do głowy bo na pensje by im brakło i na swoje zachcianki i zabawy ze swoją rodziną za nasze pieniądze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gabriel    113

Młody1988 - ja jednak proponuje żebyś przeczytał najpierw sprawozdanie z zarządzania finansami koła, i okręgu.

Później zaangażował się w działalność w/w i pośrednio lub bezpośrednio weryfikował ich poczynania i obrót pienidzmi.

A dopiero na końcu pisał wnioski jak powyżej.

Koła i okręg zarządza pieniędzmi tak, jak i na to pozwalamy.

I albo robią to społecznie - i tu wymagany jest nasz nadzór(a my zazwyczaj ograniczamy sie do dokonania opłat i oczekiwania ze będą ryby w wodzie) , albo dział to jak zwykła firma gdzie za prace się płaci wynagrodzenie - kwestia weryfikacji jakości i ilości pracy w stosunku do wynagrodzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Expiress    25

Witam!!

Mam pytanie ponieważ zgłupiałam chodzi o opłaty a dokładnie o regulamin.

7. Współmałżonek członka PZW może wędkować nieodpłatnie na wodach PZW Okręg

w Rzeszowie tylko w ramach łowiska i dziennego limitu swego współmałżonka i w czasie jego obecności pod warunkiem, że posiada kartę wędkarską

Czyli jeśli ja opłacam kartę wędkarską to od nowego roku jeśli namówię męża na wyrobienie karty od będzie mógł wędkować w ramach mojego limitu na dodatkową wędkę lub dwie (swoje) Ja na dwie i on na dwie bez opłacania składek .

Tak mam to rozumieć ? Ponieważ nic nie pisze jak w poprzednich latach ze muszę się dzielić wędką jedną ja i drugą on

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
młody1988    1

jak będzie miał swoją kartę i opłaty to ma swój limit tak jak Ty, chyba że razem na Twoją to 2 wędki razem i limit tylko twój.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Expiress    25

Też tak myślałam  ale tego nie napisali jednoznacznie a w latach poprzednich to było .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta