Jump to content

Składki Okręgowe i Porozumienia

Recommended Posts

Członkowie o/Rzeszów mogą łowić na porozumieniu do mostu w Bziance, ludziki z Krosna do ujścia Stobnicy. Niestety Ty jako członek o/Przemyśl możesz łowić do mostu w Wojaszówce. Od tego mostu w dół rzeki jest to woda o/Rzeszów i potrzebujesz ich zezwolenia...  Mogę się oczywiście mylić, dla pewności zadzwoń do okręgu Krosno ;-) 

nie doczytałem nigdzie i nie szukałem - przyznam sie - gdzie mam prowadzi rejestr na wodach rzeszowskich ? nie ma w książeczce miejsca na wpisy, coś trzeba drukować ? Krosno i Przemyśl ma te tabeleczki a Rzeszów nie 

• 4 weeks later...
  • 1 month later...

"Zwrot zezwolenia w dniu wykupienia składek na rok następny nie później niż do 30.04.2017r." Tak pisze w Przemyskim rejestrze jak sie nie wyrobisz to zdaje się płacisz wpisowe dodatkowo. 

Wyadje mi się że ta data dotyczy wszystkich okręgów bo tutaj chodzi o składkę członkowską do PZW ale mogę się mylić.

Edited by domek1995

Witam

Potrzebuje pilnej i szybkiej odpowiedzi w sprawie wędkowania w Rzeszowie,

chcę zabrać siostrzeńca  12latka na ryby ,on ma opłaconą kartę wędkarska opłaty dokonał w Żorach woj. śląskie i moje pytanie jest akie czy on może łowić pod moją opieką na 2 kije czy ja jedna i on jedną ,a no i najważniejsze czy on musi wykupić jednodniowe zezwolenie jeżeli tak to poproszę o odp w jakiej kwocie i namiary na wpłatę

Cytat z RAPR

5. Członek PZW do lat 14 ma prawo wędkować z następującymi ograniczeniami: w ramach własnego łowiska, zgodnie z limitem ilościowym i wagowym, wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej, posiadającej kartę wędkarską.

Ograniczenia pojawiają się dopiero. gdyby chłopak nie był zrzeszonym członkiem PZW. Co do opłat to z tego co pamiętam to do 14 lat można wędkować w całej Polsce, a przynajmniej jeszcze kilka lat temu tak było.

Właśnie dostałem odpowiedź od skarbnika z mojego koła, chłopak musi jeszcze wybrać zezwolenie albo w najbliższym kole albo w siedzibie okręgu-musi mieć ze sobą jeszcze legitymację.

• 2 months later...
26 minut temu, Patryk napisał:

Czy ktoś coś z kolegów słyszał coś o tym że od przyszłego roku 2017 ma być jedna składka rzeszow krosno przemyśl?? Ja takie info dostałem ale ile w tym prawdy?  Czy ktoś coś słyszał 

Ma ktoś fantazje:P:beer:

• 3 weeks later...

No w Krośnie też już jasne. Stawki tak na prędko podobne. 

http://www.pzw.org.pl/pzwkrosno/wiadomosci/140465/63/uchwala_nr_1102016_skladki_na_2017_rok

Ale są zmiany w zasadach połowu, coś drgnęło, lepsze to niż nic. Jedna główka na rok :) Nie można by tak zrobić np. 3 pstrągi na rok :) a jeśli więcej to dopłata 30 złotówek za kilo:lol:

http://www.pzw.org.pl/pzwkrosno/wiadomosci/140466/63/uchwala_nr_2102016_r__zasady_wedkowania_w_2017_roku_na_wodach_ok

Do tego zmiany w informatorze wód górskich

Zbiornik Myczkowce Od mostu w Solinie do przystanku koło ośrodka wypoczynkowego w m. Bóbrka. Solina, Olszanica Przynęty sztuczne, zakaz trolingowania. Zakaz spinningowania od 01.09. do 31.01. Łowisko no kill. Zakaz zabierania złowionych ryb i posiadania ryb złowionych na innych łowiskach.

Edited by lisses
  • krs unfeatured this topic
  • krs featured this topic