Jump to content

Składki Okręgowe i Porozumienia

rapala
 Share

Recommended Posts

Haracz oddany 240 zeta hmm dziś pierwszy wypad.;)Koledzy czytałem ten regulamin i wychodzi na to że znieśli zakaz zabierania szczupaka z Lipia czy może ja coś nie kumam:eek: Jak tak to obawiam się że przez ten rok wiele się tam nie zmieniło:mad::eek::confused:

Ja się w ogóle zastanawiam czy dopłacać w tym roku za wody RZ. W zeszłym roku zrobiłem taką dopłatę (po przeniesieniu się do koła w Dubiecku, RP), przez co miałem możliwość łowienia na bliskich łowiskach, co mi z kolei odbierało motywację do podróży na południe. Męczyłem się więc w ten sposób, powiedzmy wprost, z lenistwa, nad miejscową breją płynącą i kałużami :). Poważnie mówiąc fakty są jednak takie, że jeden wyjazd nad San dawał mi tyle ryb (naturalnie no-kill, oczywiście...) ile nie byłem w stanie złowić w ciągu kilkunastu wyjazdów w okolice RZ (o wrażeniach audiowizualnych nie wspominając). Sam nie wiem.... chyba będę częściej zaglądał do działu "Umawialnia" :)

Paranoja z 5 lat żeby nie można było brać min.!!!!!!!!!!! to coś by tam urosło a tak co po roku będzie G........nie rozumiem to się mija z celem uchwalanie takich zakazów!!!!! min 5 lat:cool: !!!!!Musze przepić:beer:

Tylko, że jest to zbiornik typowo karpiowy. Jakaś ryba musi pójść jako mięso armatnie, w tym akurat przypadku nie będzie do karp. Nie ma co się dziwić, że chłopaki dbają o swoje interesy. Potrafili się zorganizować i stworzyli łowisko dla karpiarzy. Teraz wszyscy wędkarze chcą skubnąć coś dla siebie, a tak to się nie da. Nie mam tam miejsca dla hordy spinningistów ściągających zestawy karpiarzom.

• 3 weeks later...

Na przekór panującym trendom przenoszenia do innych okręgów ;) opłaciłem dzisiaj składkę w swoim macierzystym kole nr 18 w Leżajsku, jestem uboższy o 258zł. Opłatę traktuje tylko i wyłącznie jako możliwość wędkowania, na okazy się nie nastawiam, kasę wolę zostawić u siebie w kole. Nie wykluczone że w przyszłości przeniosę się do innego okręgu, na razie takiej potrzeby nie widzę :)

• 1 month later...

A ja mam pytanko, może akurat do jutra ktoś będzie wiedział. Chciałbym jutro wyskoczyć nad Wisłok, tylko muszę zrobić opłaty za Rzeszów, jako że jestem członkiem w Przemyślu. I pytanie czy składkę okręgową (bez członkowskiej) moge zapłacić np. w Sazanie w sklepie ATU na Słodkiej, czy musze jednak czekać do poniedziałku na otwarcie okręgu na Akacjowej?

Zależy gdzie chcesz na Wisłoku wędkować. Od tego roku jest takie porozumienie: "...Okręg Rzeszów udostępnia Członkom Okręgu Przemyśl, odcinek rzeki Wisłok od mostu w Białobrzegach do jego ujścia do Sanu wraz z ujściem....." więc może obejdzie się bez opłat

• 2 weeks later...
  • krs featured this topic
  • krs unfeatured this topic