Skocz do zawartości
rapala

Składki Okręgowe i Porozumienia

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.02.2019 o 16:08, rafaello napisał:

Więc porozumienia powinny być tylko dla osób które deklarują no-kill,nikt by nie był stratny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle, że nie są.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpowie ktoś gdzie pod jakim adresem lub w jakim miejscu (jak najbliżej Rzeszowa), opłacę Przemyśl lub Krosno? Chociaż wolałbym chyba jakieś koło z okręgu Krosna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przemyśl to w Dynowie i Przeworsku.

A Krosno - chyba najbliżej w Nozdrzec, Brzozów, Krosno

Info o składkach, godzinach  itd na stronie poszczególnych kół na podstronach PZW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde trochę mnie to wszystko dziwi, ja jestem z okręgu tarnowskiego i opłacałem w zeszłym roku rzeszowski, a byłem na wodach okręgu rzeszowskiego kilka razy - myślę że nie uszczupliłem tymi wizytami zbyt wiele finansów okręgu rzeszowskiego zwłaszcza, że wszystkie ryby wróciły do wody. Mówienie, że porozumienia to zło, to ogromna przesada - że ci co opłacą takie porozumienie zabiorą wszystkie ryby z tego okręgu. Nie, nie zabiorą bo tych co opłacą dużo nie będzie i raczej  będą to zapaleńcy, którzy będą jechać codziennie kilkadziesiąt kilometrów - nie, nie będą jechać bo to też kosztuje czasu i pieniędzy.

Ja w tym roku postanowiłem opłacić swój okręg i dokupiłem kielecki i tarnobrzeski bo mnie interesują niewielkie rzeczki, które sobie upatrzyłem, choć mogę jechać na Wisłę w całej rozciągłości. Ile razy będę w tych sąsiednich okręgach to nie wiem ale nie przewiduję, że zbyt często - czas i kasa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.02.2019 o 21:02, Kaskader napisał:

Podpowie ktoś gdzie pod jakim adresem lub w jakim miejscu (jak najbliżej Rzeszowa), opłacę Przemyśl lub Krosno? Chociaż wolałbym chyba jakieś koło z okręgu Krosna.

Jeżeli wybierasz się w najbliższym czasie na ryby do któregoś z tych okręgów, to zastanowiłbym się czy nie opłacić składki po drodze, jeśli znajdziesz jakiś sklep wędkarski w którym przyjmują opłaty. Teraz skoro świt na ryby nie trzeba jechać, a sklepy są przeważnie od 9 czynne. Oczywiście zawsze warto wcześniej zadzwonić by nie zostać "z ręką w nocniku".

Ja np. chyba opłacę w sklepie w Zagórzu i będę miał już "rzut beretem" nad San :)

W Brzozowie Koło Miejskie przyjmuje opłaty w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy wie może ktoś gdzie najbliżej Rzeszowa można zrobić opłaty na  N.sącz z góry dzięki za info 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gajowy, opłaty przyjmuje tez TopFly w Sanoku koło Autosanu i sklep Panda koło McDonalda na wjeździe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, browarek napisał:

Koledzy wie może ktoś gdzie najbliżej Rzeszowa można zrobić opłaty na  N.sącz z góry dzięki za info 

Kolego, zdaje mnie sie, ze przez neta oplacisz.

Maja faja strone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krosno opłaciłem w Lesku na ul 1000lecia sklep wędkarski 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy da radę opłacić kartę na akacjowej bez właściciela w sensie kumplowi chciałem opłacić bo czasu nie ma 🤔🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że kasa przyjmie - papier się chyba liczy, ale najlepiej zadzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś czy oprócz akacjowej mogę zrobić gdzies dopłatę na Rzeszów? Odsyłają mnie tylko tam np. z leadera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi