Jump to content
rapala

Składki Okręgowe i Porozumienia

Recommended Posts

Godzinę temu, PinPong napisał:

To ubezpieczanie to grosze, a zawsze jakby jakieś przykre zdarzenie się objawiło to można dodatkowej kasy uskrobać jeśli udowodni się, że to w drodze na ryby lub z ryb, lub na rybach przytrafiło.

Składkę opłać, a swoich roszczeń dochodź potem w sądzie.

Panowie w szeszłym roku ubezpieczenie wynosiło 2,4zł i było płacone z kasy koła. Tzn skarbnicy płacą na początku roku za stan wędkarzy w kole z zeszłego roku :)  Takie info mam sprzed kilku dni od 3 skarbników

Edited by Macio33

21 minut temu, ka-mil napisał:

PinPong z kilku twoich wpisów wydaję mi się ze pracujesz w PZW lub jesteś dobrym działaczem. Ubezpieczenie to sciema jakich mało jak z wszystkimi zapłacić dobrze ale wyegzekwować odszkodowanie to już ciężko. Tyle w temacie naciagaczy

Kiedyś się wyłożyłem  na zawodach i nie spróbowałem wyciągnąć kasy więc nie wiem czy jest z tym problem, a to ubezpieczenie chyba mniej miało kosztować niż 5  zł i w PZW nie pracuje tylko dokładam do tego interesu jako działacz, tylko nie wiadomy czy dobry :lol:

Jak składka mała to i odszkodowanie marne,ktoś ma w tym interes ale na pewno nie wędkarze.

14 godzin temu, rafaello napisał:

Jak składka mała to i odszkodowanie marne,ktoś ma w tym interes ale na pewno nie wędkarze.

To zależy jak zarząd koła uchwali u mnie w kole jest z funduszu koła płacona składka 

Ja z radoscią zrezygnowałem z dopłaty na okręg rzeszowski w tym roku. Te dwiescie kilkadziesiąt złotych wolę wydać na paliwo, żeby dojechać nad ukochany San (tam przynajmniej ładnie jest), ewentualnie zastanawiam się nad dopłatą na Tarnobrzeg - dopłata na wody płynące to 110 pln (i mam Wisłę).

A w okręgu rzeszowskim co? Bić się o miejsce w Lipiu, łowić karasie czy leszcze w Trzcianie lub innej Zwięczycy? Siedzieć na kupie w Weryni? O tzw. zalewie czy WIsłoku rybnych, ale smierdzacych nie wspomne.

Zreszta jak zapłacę w Dynowie czy innym Lesku to jest szansa, że wpuszczą zgodnie z ichtiologią pstrągi czy lipienie - a na Rzeszowie wszystko pójdzie w handlowego karpia... 

Jak to jest, że place Rzeszów mam porozumienie na Wisłoka od Jasła i Wisłok od Bzianki tj okręg Krosno, dobra a ktoś płaci składkę w Krośnie, i co ma w zamian od okręgu Rzeszowskiego? 

Gdzie można zrobić doplate na zalew Klimkówka skoro place okręg Rzeszów?? Z góry dziękuję za info...

Dnia 21.02.2019 o 17:31, Bastuś z Bratko napisał:

Czy ktokolwiek z Was został zmuszony do zapłacenia ubezpieczenia?

U nas w kole ta opłata jest dobrowolna. Z resztą, opłacalna i zalecana.  W tamtym roku kolega doznał drobnego "uszczerbku na zdrowiu" i w wyniku odszkodowania przytulił parę stóweczek.

Nie wiem ile. Mało czy dużo, ale sobie chwalił.

Siema. Wiem, że trochę za późno ale czy ktoś się orientuje czy w sklepie w Boguchwale są jeszcze dostępne pozwolenia na okręg Krosno

Darek zapytaj kolegi Sasanek on najlepiej będzie wiedział ale myślę że na pewno.

Czy jesli mam oplacone 2 okregi kolo okreg rzeszow i doplata tarnobrzeg rzeki i zbiorniki to obowiazuja mnie porozumienia tarnobrzega ?

Wg mnie Obowiązują Cię porozumienia tylko z Rzeszowa. Ale niech się wypowie ktoś bieglejszy w tym temacie bo mogę się mylić.

10 godzin temu, jacob1993 napisał:

Czy jesli mam oplacone 2 okregi kolo okreg rzeszow i doplata tarnobrzeg rzeki i zbiorniki to obowiazuja mnie porozumienia tarnobrzega ?

Nie

Panowie.Chciałem jutro pojechac na Rope pierwszy raz:).Mogę opłacic w Gorlicach dniówke?

W Gorlicach jest sklep wędkarski w którym możesz opłacić.

Dzięki za info.

A na Ropie jaki stan wody jest w miarę komfortowy do łowienia według wskaźników?

Piotrek ja byłem w okolicach "Bożego ciała" powyżej Klimkówki i woda była ok. \czasem jak jest burza lekko się mąci... ale szybko spływa i jest dobra do łowienia, poziom wydaje mi się ,że nie jest zbyt duża a raczej normalna jak kilka lat temu bo w zeszłym roku była bardzo mała!

Koledzy chciałbym wybrać się na Wilczą Wolę na ok 4 dni. Gdze mogę zrobić opłaty itp.Jakieś podpowiedzi co do miejscówki,fajnie by było mieć jakieś drzewa obok😁

Witam

Opłacić możesz u Pani bibliotekarki w Raniżowie nr tel (na priva ) od poniedziałku do piątku chyba do 16. Możesz też przelewem jak okresowe na trzy dni. Wydrukuj potwierdzenie i rejestr ze strony  http://www.pzw.org.pl/51/wiadomosci/145074/63/zezwolenie_okresowe_1_i_3_dniowe_2019_r_oraz_rejestr_polowu_ryb. Ja na spławik siadam zawsze przed mostem w lewo (uważaj przy zjeżdżaniu z asfaltu można zawisnąć) jedziesz w lewo i po ok 500 metrach masz zjazdy na prawo. W tygodniu nie ma problemu z miejscem w piątki już zjeżdżają z przyczepami na likendy. Trochę wysoka woda była tydzień temu obowiązkowo gumiaki lub czołg jak chcesz blisko wody.