Jump to content

Składki Okręgowe i Porozumienia

rapala
 Share

Recommended Posts

• 3 weeks later...
Dnia 21.02.2019 o 17:31, Bastuś z Bratko napisał:

Czy ktokolwiek z Was został zmuszony do zapłacenia ubezpieczenia?

U nas w kole ta opłata jest dobrowolna. Z resztą, opłacalna i zalecana.  W tamtym roku kolega doznał drobnego "uszczerbku na zdrowiu" i w wyniku odszkodowania przytulił parę stóweczek.

Nie wiem ile. Mało czy dużo, ale sobie chwalił.

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

Piotrek ja byłem w okolicach "Bożego ciała" powyżej Klimkówki i woda była ok. \czasem jak jest burza lekko się mąci... ale szybko spływa i jest dobra do łowienia, poziom wydaje mi się ,że nie jest zbyt duża a raczej normalna jak kilka lat temu bo w zeszłym roku była bardzo mała!

Witam

Opłacić możesz u Pani bibliotekarki w Raniżowie nr tel (na priva ) od poniedziałku do piątku chyba do 16. Możesz też przelewem jak okresowe na trzy dni. Wydrukuj potwierdzenie i rejestr ze strony  http://www.pzw.org.pl/51/wiadomosci/145074/63/zezwolenie_okresowe_1_i_3_dniowe_2019_r_oraz_rejestr_polowu_ryb. Ja na spławik siadam zawsze przed mostem w lewo (uważaj przy zjeżdżaniu z asfaltu można zawisnąć) jedziesz w lewo i po ok 500 metrach masz zjazdy na prawo. W tygodniu nie ma problemu z miejscem w piątki już zjeżdżają z przyczepami na likendy. Trochę wysoka woda była tydzień temu obowiązkowo gumiaki lub czołg jak chcesz blisko wody.

• 3 months later...
  • 4 weeks later...

Nieprawda. Oczywiście dotyczy składki w okręgu Rzeszów. Koło w Dynowie to okręg przemyski - porozumienie tylko na trzy zbiorniki w Świętoniowej (opiekun koło Jaz z Przeworska). Z okręgiem krośnieńskim tylko Wisłok. Porozumienia niestety od dawna nie łączą się :confused: Opłacając składkę podstawową w Dynowie możemy łowić na zasadzie porozumienia w krośnieńskim  i zamojskim :o ale już nie w rzeszowskim - zbiorniki w Świętoniowej to przemyskie. Pytanie jak długo jeszcze taki cyrk :(

• 1 month later...