Jump to content

Składki Okręgowe i Porozumienia

Recommended Posts

• 3 months later...
  • 4 weeks later...

Nieprawda. Oczywiście dotyczy składki w okręgu Rzeszów. Koło w Dynowie to okręg przemyski - porozumienie tylko na trzy zbiorniki w Świętoniowej (opiekun koło Jaz z Przeworska). Z okręgiem krośnieńskim tylko Wisłok. Porozumienia niestety od dawna nie łączą się :confused: Opłacając składkę podstawową w Dynowie możemy łowić na zasadzie porozumienia w krośnieńskim  i zamojskim :o ale już nie w rzeszowskim - zbiorniki w Świętoniowej to przemyskie. Pytanie jak długo jeszcze taki cyrk :(

• 1 month later...

Info ze związku otrzymane mailem

Witam serdecznie

Wysokość opłat na rok 2020 to:

Sładka pełna członkowska 100 zł, wpisowe, 25 zł, Okręgowa na wszystkie
wody Okręgu PZW 210 zł, ew dopłata do trollingu 165 zł.

Składka ulgowa członkowska 50 zł, okręgowa 105 zł.

Porozumienia te same co w tym roku, Okręg PZW w Krośnie na odcinek Rzeki
Wisłok i Wisłoka.

Cennik na nowy rok będzie zamieszczony w tym tygodniu na stronie Okręgu.

Dnia 20.12.2019 o 12:45, rrs1914 napisał:

Info ze związku otrzymane mailem

Witam serdecznie

Wysokość opłat na rok 2020 to:

Sładka pełna członkowska 100 zł, wpisowe, 25 zł, Okręgowa na wszystkie
wody Okręgu PZW 210 zł, ew dopłata do trollingu 165 zł.

Składka ulgowa członkowska 50 zł, okręgowa 105 zł.

Porozumienia te same co w tym roku, Okręg PZW w Krośnie na odcinek Rzeki
Wisłok i Wisłoka.

Cennik na nowy rok będzie zamieszczony w tym tygodniu na stronie Okręgu.

Ale szał !!!! Kolejny rok nie wiadomo co zrobić i gdzie zapłacić składki. Znowu KOMUNA .Kiedy to się skończy?????

Okręg Rzeszów jest wyjątkowy, niepowtarzalny i przede wszystkim bardzo rybny. Nie dziwi więc fakt podwyżek. Łowiska no kill i armia strażników kosztule przecież, nie wspomnę o regularnych i zróżnicowanych zarybieniach ofkors..

6 godzin temu, patryk2005 napisał:

500+  i można wędkować :)

Nie znoszę porównań do 500+ mam troje dzieci ja i żona pracujemy i biorę 500+ i pracowaliśmy i mieliśmy trójkę jak jeszcze nie było o tym programie mowy i ktoś mi wrzuca takie lub inne tekst nawet nie tu ale na innych forach. 

49 minut temu, ka-mil napisał:

Nie znoszę porównań do 500+ mam troje dzieci ja i żona pracujemy i biorę 500+ i pracowaliśmy i mieliśmy trójkę jak jeszcze nie było o tym programie mowy i ktoś mi wrzuca takie lub inne tekst nawet nie tu ale na innych forach. 

Nie odbieraj sobie do głowy, zawsze ktoś będzie pieprzył. 

No niestety z pzw obecnie moga zrezygnowac tylko feederowcy i karpiarze .Okreg rzeszow nie jest taki najgorszy najwieksze ryby w tym roku zarowno drapiezne jak spokojnego zeru zlowilem wlasnie w Rzeszowie ,

Tarnobrzeg wygral jedynie sandaczami i okoniami .

A zarybien karpiami chce wiekszosc wedkarzy i nie przeskoczymy tego niestety .

A brak porozumien jest najwieksza zaleta naszego okregu wbrew pozorom , pod warunkiem ze jako pierwszy oplaci sie Tarnobrzeg .

Edited by jacob1993

W przypadku gdyby mozna bylo placic jedynie za swoj mini okreg np 40zl rocznie nie jest to glupi pomysl .

Problemem duzej ilosci okregow jest nie potrzebna administracja ktora pochlania spore koszty .

Ale w przypadku gdybysmy mieli zgode z Tarnobrzegiem gwarantuje wam ze szybciutko by ryby poznikaly z no kill-ow

.Jesli chcecie wisle mozna w tbg oplacic same rzeki,  sa przeciez jeszcze dniowki .jedyny sposob aby sie zmienilo cos to zbiorniki i odcinki no kill na rzekach .

To nie lepiej jedna oplata na kraj a dodatkowe na zbiorniki wydzielone ?

Gospodarka rybna akurat nikt sie nie przejmuje .bo dawno byly by wieksze ograniczenia i zarybienia przede wszystkim rybami drapieznymi ktorych brakuje ,a nie karpiem ktory sie u nas praktycznie nie rozmnaza .

Dla pzw interesem jest aby jak najwiecej osob oplacilo karty jak bedzie wiecej ryb a mniejsza mozliwosc zaberania ryb z lowiska . Np 1 lub 2 ryby dziennie i koniec lowienia po wyczerpanym limicie to wedkarzy bedzie mniej .

Polecam, tym co blisko Tarnowa mieszkają, opłacić składki w Tarnowie, a później  opłacić porozumienia z Tarnobrzegiem, z Nowym Sączem i Kielcami i można łowić na wielu łowiskach, np. na Wiśle od Krakowa do ujścia Sanu chyba. Więcej znajdziecie tutaj jeśli jest ktoś zainteresowany:

http://www.pzwtarnow.pl/index.php/oplaty

http://www.pzwtarnow.pl/index.php/okreg/dzialalnosc-organizacyjna/676-porozumienia-z-okregami-256

W Tarnowie 100zł składka członkowska i np. rzeki 140 zł, porozumienie z Tarnobrzegiem na wszystkie wody 75 zł, z Kielcami 60 zł wszystkie wody ogólnodostępne,  z Nowym Sączem (nie wiem ile ulgowa będzie w Nowym Sączu : http://www.pzwns.info.pl/