Jump to content

Składki Okręgowe i Porozumienia

Recommended Posts

Witam

Jak wygląda opłata e-zezwolenia?

Znaczki ? Zwrot rejestru połowów za poprzedni rok?

Płacę e-zezwolenie i co?

Mam coś do druku aby prowadzić rejestr?

Proszę o naświetlenie sytuacji. Dziękuję.

Ja co prawda z okręgu tarnowskigo ale uruchomili właśnie e-zezwolenie i juz 1.01 wszystko opłaciłem w  5 minut, lacznie z wydrukowaniem ezezwolenia i rejestru połowu. Nie bać się i płacić.

Czyli w sumie nadal nie ma do konca online? Inf. pod wyborem członkostwa: "Jestem członkiem PZW i opłaciłem składkę członkowską PZW na rok 2021 r w moim Kole"?

U mnie też był ten komunikat ale po wprowadzeniu wszystkich danych  bylo do wyboru oplata sladki czlonkowskij jesli sie nie mialo przerwy w oplacaniu skladek i jesli sie mialo przerwe. Jak to sie wybralo to przechodzi sie do oplat okregowych i wszystko sie sumuje i placi szybkimi przelewami payu - nigdzie nie trzeba chodzic. 

1 godzinę temu, rmaj91 napisał:

Hmm tylko nadal nie masz opłaconej składki w kole. Czy członek PZW, ma obowiązek należenia do koła?

Z tego co pamiętam z2020 po wybraniu okręgu wybierasz też koło do którego odprowadazją składki. 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Ogólnie pomysł fajny ale ja będę w grupie wędkarzy niezadowolonych, chyba, że nie ogarniam tej stronki. Jak co roku zapłaciłem Przemyśl jako pierwszy ze względu na porozumienie z Krosnem i nie widzę opcji samej opłaty za zagospodarowanie wód. Chyba jednak będę musiał to zrobić metodą tradycyjną .

• 2 weeks later...

Przeglądam dla ciekawości porozumienia innych okręgów. I w większości macierzyste okręgi mają porozumienia dookoła z innymi za naprawdę niewielkie pieniądze albo na podstawie opłaconych składek w macierzystym okręgu. Np. porozumienia dla tzw. ściany wschodniej  i inne: 

http://pzwradom.pl/wp-content/uploads/2020/12/Porozumienia-2021.pdf

http://www.pzw.org.pl/pila/cms/19324/porozumienia_miedzyokregowe_2021

Zastanawia mnie dlaczego nasze okręgi południowej polski nie są skore do takich porozumień?

Zapytałem dlaczego nie ma porozumienia z okręgiem w Tarnobrzegu - usłyszałem że za dużo chcieli w zamian ........ jak to jest z tym naszym PZW każdy okręg to inne państwo czy co ??