Jump to content
rapala

Składki Okręgowe i Porozumienia

Recommended Posts

Witam.

Orientuje się ktoś czy jest porozumienie z Krosnem jeśli chodzi o Rzeszów na rok 2015?

Witam @Piotrek żadnego porozumienia nie będzie bo te dwa okręgi nigdy się nie dogadają dlatego moje pieniadze w tym roku ulokuje w PZW Krosno.Jedyne czego mi będzie szkoda to leszczy z zalewu Mokrzec.Wędkuję i tak zawsze powyżej Jodłówki a tam jak wiadomo tam już Krosno,co do kropków z małych rzeczek szkoda mi ich ale już są na wymarciu,dlatego wole jechać 3razy w roku na San i tam połowić.

Też tak chyba zrobię,tylko w późniejszym czasie opłata bo zdrowie na razie nie pozwoli na wędkowanie.

Coś dziwnie długo trza czekać na informacje odnośnie regulaminu i składek na 2015 ... Rok temu o tej porze to już dyskutowaliśmy co dobre a co złe w regulaminie na 2014 rok ....

Czy ktoś z Mielca bądż okolic opłacał składkę na okręg tarnobrzeski? cz jest gdzieś możliwość opłacenia składki w Padwi bądż Baranowie? zawsze to bliżej niż Tarnobrzeg :)

Ja w ubiegłym sezonie opłacałem Tarnobrzeg w kole w Padwi . Muszę przeglądnąć telefon to wyśle Ci numer do skarbnika

witam

Ile bym musial doplacic i gdzie jesli chcialbym polowic na wisloce w okolicy debicy,zyrakowa,bobrowej woli i pustkowa.

No i gdzie takiej doplaty moge dokonac?

Witam-czy ktoś może mi powiedzieć, którą z opłat (okręgową, czy "krajową") muszę opłacić, by móc potem wykupywać zezwolenia jednodniowe ?

Edited by Slawo62

Witam

Czy jakmam normalnie oplacina karte pzw rzeszow 280 zl na ten nastepny rok ile musze doplacic na okreg Tarnobrzegu i Tarnowa .? Ktos pomoże

Dlaczego 280zł??

Ja płaciłem 253zł. Z tego co wiem składka ma wzrosnąć w 2015 ale o 10zł (7zł ZG oraz o 3 zł ORZ)

Witam z tego się już dowiedziałem w roku 2015 nie bedziemy wypełniać rejestrów i tak jak u mnie karta 250 zł .

Witam dzwoniłem do swojego skarbnika i mi powiedział że w Rzeszowie uchwalili że w 2015 już nie będzie rejestrów do wypełniania .

Czyli każdy ch.j na swój strój :D. Chociaż mi pomysł rzeszowskiego okręgu akurat się podoba.

Tymczasem chyba czas zakończyć rok spacerem z kijaszkiem na miejskim... Pewnie będzie hardkor, ale lepsze ściąganie lodu ze szczytówki niż krojenie z babsonem sałatki :D

pozdrawiam!

Drogo jak h.j w tym Rzeszowskim.Mi akurat rejestr nie przeszkadzał, ale żeby za kasa szło zarybianie to by było super!!!!:eek:

No tanio nie jest. W ostatnich WW jest wykaz wszystkich Okręgów. Z ciekawości sprawdziłem i wyszło mi że Rzeszów ma bodajże 6 miejsce co do wysokości ceny... :/

No ale ja niestety 95% czasu łowię w Rzeszowie bądź okolicach więc nie bardzo mi się opłaca płacić inny i dopłacać. A co do porozumień to się wypowiadać nie chcę bo parę najparlamentarniej mówiąc gorzkich słów (czt. parę ch.i) się Okręgowi należy.

Nawet babka na stacji w Sanoku się śmiała jak kupowałem dniówkę na Solinę, że się leśne dziadki z okręgów dogadać nie potrafią. Szkoda gadać...

Witam z tego co ja mogę powiedzieć nikt nie liczy sobie tej kasy którą wyda na jakieś tam pierdoły . Więc i na tą karte opłącić też kasa się znajdzie nie narzekajmy już tak strasznie .:)

Witam z tego co ja mogę powiedzieć nikt nie liczy sobie tej kasy którą wyda na jakieś tam pierdoły . Więc i na tą karte opłącić też kasa się znajdzie nie narzekajmy już tak strasznie .:)

W 100% popieram kolegę:beer:.

Zgadza sie .

Kazdy z nas wydaje w sezonie ze 3 x razy wieciej na *******y,przynety itp,itd,niz te oplaty.

a spokoj nad rzeka bezcenne :)

Za reszte zaplacisz karta :)...

Nie ma już w tym roku porozumienia co w tamtym roku na Wisłok i San między PZW Rzeszów a Przemyśl ???

Witam

Czy ktoś z was wie kiedy możemy spodziewać się jakiś informacji nt porozumień pomiędzy tymi okręgami?