Jump to content

Wiosenny Zlot PSW

rapala
 Share

Recommended Posts

Koledzy mam pytanie co do godziny zbiórki. Niestety obowiązki służbowe nie pozwolą mi na to by być z samego rana :( Myślę że dotrę po 12. Do której będzie ten zlot? Bo nie wiem czy na godzinkę opłaca się jechać 80km :(

Koledzy mam pytanie co do godziny zbiórki. Niestety obowiązki służbowe nie pozwolą mi na to by być z samego rana :( Myślę że dotrę po 12. Do której będzie ten zlot? Bo nie wiem czy na godzinkę opłaca się jechać 80km :(

Myślę,że wzorem lat ubiegłych Zlot rozpoczniemy ok. 8.00 a zakończymy pewnie ok. 16.00 ale nic nie stoi na przeszkodzie aby był przedłużony do godzin wieczorno- nocnych:beer:.

Tak przy okazji. Miesiąc temu z małym hakiem, zwróciłem się do Was z prośbą o wsparcie dla szkolnej biblioteki w Giedlarowej. Było kilka deklaracji ale efekty niestety niewielkie. Rozumiem - koszty dostawy. Teraz jednak jest okazja więc ponawiam prośbę. Jeżeli macie zbędne jakieś pozycje książkowe lub czasopisma o tematyce wędkarsko przyrodniczej i zechcieli byście podarować to naszej bibliotece to zabierzcie ze sobą na zlot. Mile widziane będą również bajki dla dzieci itp, - prośba pani bibliotekarki. Wszystkie książki zostaną wpisane na stan biblioteki jako darowizna, będą więc nadal pełniły swoją rolę. W zamian zabiorę kilka mapek wędkarskich naszego województwa i katalogów wędkarskich. W razie gdybym nie mógł przyjechać to całą makulaturę zabierze admin.

Hurra! Na 99% jednak się uda zajrzeć, jak nic nie pier###nie nagle. Tylko przyturlam się troszkę później.

Tak więc z radością proszę o dopisanie do listy.

Dla łowcy największej i wypuszczonej ryby (dowolną techniką), będzie przeznaczona pamiątkowa nagroda. Także Panowie nie zastanawiać się, pogodę zapowiadają dobrą, a ryba gryzie na Wisłoku:)

Wędkarze i użytkownicy Psw, braci mieleckiej i okolicznych gmin:D.Zgłaszać któż jedzie najlepiej na priv:beer: bo mam kłopot z transportem na weekendach.Więc za przyzwoitą stawkę:beer::beer: zabiorę się z chęcią.Jestem uczciwy,bez nałogów,nie sprawiam kłopotów itd;)

Ja też się stawię na zlocie chociaż z terminem było ciężko małe niedogodności:D ,Bo na zlotach zawsze fajnie jest.:):):)

Mam tylko nadzieję że nic się nie zmieni...:rolleyes:

Edited by RICARDO

No to fajniutko.Jest nas już troje.Wstawiamy się z kolegą @RICARDO i @Barjem.

Mam do oddania powiedzmy za 2 szt. zimnego płynu:beer: różności wędkarskie.Daję foto by nie opisywać.Kto pierwszy ten lepszy.

post-728-14545034108388_thumb.jpg

Powoli zbliżamy się do naszego Zlotu.Ci którzy już uczestniczyli w naszych spotkaniach wiedzą dokładnie co mają ze sobą zabrać;) a tym ,którzy pojawią się po raz pierwszy zalecam zabranie wszystkiego tego co jest potrzebne na tego typu imprezach:D.Jeżeli każdy z nas wrzuci do samochodu trochę strawy i poiwa to mogę zapewnić ,że nikt ze spotkanie nie odjedzie głodny i ...spragniony .Oczywiście wszystko w granicach prawa czyli poniżej 0.20 promila:D.

Jeżeli posiadacie przenośne grile to zabierzcie je również ze sobą.Jutro po południu obadam jak przedstawia się sytuacja z drewnem na opał w bliskiej okolicy zalewu ale myślę ,że nie powinno być większego problemu aby je pozyskać na ognisko ,choćby nawet w celu rozpalenia małego ognia pod kociołkiem(mi) :).

Przypominam apel kolegi @wifer o zabranie niepotrzebnych gazet ,czasopism oraz książek o tematyce wędkarskiej.Wielu z nas już są one zbyteczne a młodzieży pozwolą łatwiej zgłębiać tajniki różnych technik wędkarskich.

Myślę ,że z tym nie powinno być problemu o ile reszta uczestników zlotu ,wyrazi na to zgodę:D

Zawsze gorzej jest podczas dwudniowych spotkań ...W tym wypadku czujne oko naszego administratora ,wychwyci wszystko co odbiega od ogólnie przyjętych norm:D.

Kolejny raz przymierzam się do "krętactwa", czy też kręcenia swoich much.

Jeżeli któryś z Kolegów ma na sprzedaż materiały, narzędzia itp., do tego celu służące, chętnie obejrzę na zlocie i ewentualnie odkupię.

Muszki w dobrej cenie też wchodzą w grę :beer:

Nie mogę jedynie obiecać, że na 100% przyjadę, z racji konieczności uzyskania zgody od 4-ro miesięcznego synka... Trzyma mnie w niepewności do końca :D