Jump to content

Wiosenny Zlot PSW

rapala
 Share

Recommended Posts

Witam i pozdrawiam wszystkich uczestników zlotu , z tego co pokazują i mówią o pogodzie to jest nie za ciekawie ma padać deszcz ale wam tego nie życzę chciałbym aby wam impreska sie udała na 102 życzy Andrzej .:beer::beer::beer::)

Byłem dzisiaj na miejscu zlotu. Nazbierałem chrustu,jeżeli w nocy nikt nam nie spali to będzie można piec kiełbaski na ognisku. Jutro rano postaram się ustawić znak kierunkowy aby nikt nie błądził.

post-951-14545034183063_thumb.jpg

post-951-14545034183761_thumb.jpg

I stało się:o nie dam rady zawitać na zlot:(:(:(.

Chociaż bardzo bym chciał:rolleyes:spotkać się z zacną ekipą.

Ale z chęcią poczytam i pooglądam fotorelację z tego co się działo na zlocie.Wszystkim uczestnikom życzę miłej atmosfery.Choć pogoda ma być kapryśna:eek:,oby zapowiadany deszcz nadszedł jak najpóźniej..Pozdrawiam.

Edited by RICARDO

Niestety ale niema fizycznych możliwości bym się jutro pojawił.Jestem pozbawiony transportu. Oczywiście Ryśku bez podtekstów;).Kolego @raftik pakiet gratów zostawiam dla ciebie kiedyś będzie sposobność to odbierzesz.Przykro mi trochę bo naprawdę chciałem się spotkać.Pozdrowienia dla uczestników.

Geo jeśli uda mi się wyjść koło 15 z pracy to wybrałbym się na zlot jak coś bede pisał to chociaż na chwilę spotkalibyśmy się z bracią wędkarską no i coś wypili:D jak by co badz na forum koło 15 pozdrawiam

I już po:(.Szkoda,że czas tak szybko leci na Zlocie.Podziękowania dla wszystkich obecnych kolegów,zwłaszcza dla Witka,za super kociołek no i Leszka dzięki któremu nie mieliśmy problemu z dojazdem;).Dzięki koledzy za super atmosferę.Do następnego...:)

Również dziękuję wszystkim za przybycie:):beer: Towarzystwo jak zawsze pierwsza klasa,kto nie skorzystał niech żałuje.Pogoda dopisał ,choć poranne chmury nic dobrego nie wróżyły. Rybki niestety nie za bardzo chciały współpracować, ale to już taka tradycja naszych Zlotów:D.

Mam nadzieję ,że już niedługo pierwsze zdjęcia pojawią się w nasze Galerii.

Fajnie spędzony czas, byłem dopiero drugi raz na zlocie, ale myślę że przyjadę również na urodziny PSW w sierpniu.

Adaś jako najmłodszy uczestnik zlotu też się fajnie bawił.

Dzięki Rapala za kociołek i ognisko :beer: