Jump to content
Siksa

Filmoteka PSW - filmy użytkowników

Recommended Posts

Brawo Krzychu za pomysł, nie znam forum na którym jest taka zakładka z filmikami z holów własnych ryb. Świetnie byłoby jakby użytkownicy podali linki z własnymi linkami filmikami o tematyce wędkarskiej niekoniecznie z holu ryb ale także z ciekawostkami jakie spotkali nad wodą.

Filmiki nakręcone przez @Zbigniewa oraz jego syna @dragomira przedstawiające hol boleni.

Wstawiam dwa swoje filmiki z rybami które łowie na Solinie jak i pobliskich rzeczkach które mam praktycznie pod nosem:)

Edited by kroku

A to Gość, który miał okazję uścisnąć dłoń Micka Browna! :D

A to Gość, który miał okazję uścisnąć dłoń Micka Browna! :D

Naśladować:D:D:D:D

- - - Updated - - -

Mapeta77:D:D:D

Niby kwiecień a pogoda za oknem jakoś nie specjalnie zachęca do spacerów brzegami rzek :( Pomyśleć że rok temu o tej porze mieliśmy już wiosnę z prawdziwego zdarzenia:

Ps:

Niestety ale jakość filmiku pozostawia wiele do życzenia, w sumie kręcone zwykłą komórką :(

Bardzo fajny filmik, piękne ryby i cudowna rzeka ;)

A jeśli chodzi o jakość filmiku to wydaje mi się że przesadzasz mówiąc że jakość pozostawia wiele do życzenia, według mnie jest dobra.

Oby tak dalej :)

Ps:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Co prawda mamy już połowę sierpnia ale jakoś dopiero teraz znalazłem chwilę wolnego czasu aby w końcu nieco zacząć składać w całość materiały filmowe które udało mi się nakręcić w lipcu B)

Już niebawem mam nadzieje że będzie całość gotowa :lol:

W końcu udało mi się ogarnąć wszystkie zgromadzone materiały i poskładać je do kupy :D

Mam nadzieję że się Wam spodoba :rolleyes:

Fajny filmik. Wpatrywalem się w szczytówe jakbym sam łowił. Wydaje mi sie czy pierwsze skubnkecie przeoczyłeś i w drugie tempo dałeś mu po pysku?

Fajny filmik. Wpatrywalem się w szczytówe jakbym sam łowił. Wydaje mi sie czy pierwsze skubnkecie przeoczyłeś i w drugie tempo dałeś mu po pysku?

Dokładnie pierwszego nie zdarzyłem zaciac połozyłem na dnie i wtedy uderzył drugi raz:)

Niezla wytrzymałość psychiczna ja pewnie zaciąłbym po czasie i stałbym na brzegu z kocią mordą i niewykorsystanym braniem:) jeszcze raz graty

Zachęcam do oglądnięcia mojego krótkiego filmiku który przedstawia moje zmagania z kleniami na rzece Ropie podczas mojego krótkiego pobytu w kraju. Większość ujęć wykonałem kamerą RedLeave rd990. Mam nadzieje że spodobają się Wam te te ujęcia bo uważam że jest to naprawdę fajna kamerka która może godnie konkurować z GoPro Hero?!

Fajnie Tomek, że mimo krótkiego pobytu coś się starasz zrobić. Pamiętaj, co Ci kiedyś mówiłem - jesteś sobą i fajnie to pokazujesz i nigdy tego nie zmieniaj!