Jump to content
resovia

Stawy w Głogowie

Recommended Posts

Z tego co słyszałem to miejscowe koło zaczęło działać , stąd te kontrole czyli wychodzi że to przez to wszystko przez tych kłusoli których złapali , ale np na Trzcianie też nie wesoło z tym , w sumie tak jak wszędzie.

Dla mnie super, że kontrolują. Tylko na prawdę chciałem wiedzieć jak jest z tym ostatnim stawem, no jest zdecydowanie najładniejszy. 

Może wy wiecie? Do kogo należy i czy można tam łowić? 

Prawdopodobnie jakiś miejscowy mi kiedyś tłumaczył że to będzie tarlisko dla ryb. Czyli raczej nie można tam łowić.

https://nowiny24.pl/stawy-w-glogowie-malopolskim-i-ich-okolica-nabiora-uroku-i-wypoczynkowego-klimatu-bedzie-jak-w-latach-80tych/ga/c1-14963958/zd/43258602

Czyli już po stawach.

Jak słyszę, że władza się bierze za działania to mnie krew zalewa, a jak słyszę o betonie to podwójnie mnie zalewa. Stawy nabiorą uroku! ( z betonem na dnie) A jakie są teraz? I jeszcze do tego - cyt. "staw do wędkarstwa i sportów wodnych" - przecież to się gryzie. Tylko debil może na takie pomysły wpadać. I do tego 4 miliony ma to kosztować.... Bosz...

Posted (edited)

Na takim małym stawie 1 rowerek wodny i można się zwijać do domu, no chyba że jakieś dziewczyny toples będą akurat nim pływać :D. Inwestycja ewidentnie pod kolejne wybory samorządowe.

Edited by Piotr Rabczak

Posted (edited)

I to w przedziale 22-25 bo inaczej ....   No szk..ła nosacz 4 miliony? I beton na dno?

Edited by stig

Przecież stawy 2 i 3 są wybetonowane... myśle że tylko je oczyszczą z roślin i osadów...

A niech robią co chcą na tym stawie tam i tak szkoda zarybiać bo dziadki zaraz wyłapują byłem w Głogowie 3 razy w tym roku i starczy zero brań tylko dziadki się czają po krzakach z siatami.

8 godzin temu, Wędkarz321 napisał:

A niech robią co chcą na tym stawie tam i tak szkoda zarybiać bo dziadki zaraz wyłapują byłem w Głogowie 3 razy w tym roku i starczy zero brań tylko dziadki się czają po krzakach z siatami.

Dokładnie, też byłam 2-3 razy i ilość dziadków mnie przeraziła, dodatkowo chamskie komentarze z ich strony. Odpuszczę sobie ten zbiornik bo szkoda nerwów.