Jump to content

Stawy w Kolbuszowej


Królik

Recommended Posts

Trochę podzwoniłem i niestety kicha. Stawy należą do gospodarstwa rybackiego "KAPR" i przez pewien okres można było wędkować za dodatkową opłatą. Niestety w tym roku i w roku przyszłym nie ma takiej opcji. Szkoda, bo jako powód rezygnacji podano mi nieuczciwość wędkarzy, nagminnie łamali dzienny limit 2 szt. złowionych ryb :(

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Witam bylem dzisiaj przejezdnie na stawie zrobilem fotki stawu :]

Ten zbiornik, określany jest w Kolbuszowej jako "Basen" ;) - nie wiem jak w tej chwili, ale kilka lat temu "podlegał" pod koło PZW (nr. 17) w Kolbuszowej.

Rybostan tego "zbiornika" to: okonki, płoteczki, kiełbie, około-wymiarowe szczupaczki, oraz niedobitki wpuszczonych kiedyś karpi - inne gatunki raczej sporadycznie.

Na tym zbiorniczku łowiłem od dziecka - naprawdę nic ciekawego - sporo zaczepów (gałęzi) oraz szkła na dnie - w lecie psy i lumpy s***ą nad samym brzegiem - nie sposób spokojnie połowić.

PS.

Te stawy obok "Basenu", należą do spółki "Karp" (gospodarstwo rybackie) - i nie są to żadne łowiska specjalne.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...
  • 5 months later...
  • 10 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy