Skocz do zawartości
rapala

Wybór telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam obecnie samsung j5 i śmiga ok. Przyszła mi właśnie aktualizacja na andr. 6.0.1 i każdy odradza. A co Wy na to? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam 6.01. na galaxy s6 i nie widzę specjalnej różnicy in plus w porównaniu do tego co było we wcześniejszych wersjach, ale tez i nie widzę żeby cokolwiek złego się działo, nie znam j5 nie wiem czy tak a zmiana na dobre mu wyjdzie, czy maszynka udźwignie odpowiednio nowy soft.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powrót do korzeni ;) Nowa zabawka na tzw ryby/rower - Nokia 3310 2017, małe to i cienkie nawet dość solidnie zrobione urządzenie, służyć ma tylko do rozmów i sms, reszta mnie nie interesuje.

Może ktoś z Was ma pomysł na futerał, szkoda ze nie można podpiąć jej do smyczy, szukam czegoś co  można by zawiesić na szyje i  bez wyciągania z futerału odbierać rozmowy, może ktoś coś takiego ma i używa to niech się podzieli.

Załącznik widoczny po zalogowaniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na ryby polecam telefon MaxCom MM721 3G. Posiada podstawowe funkcje, dzwoni, smsuje i ma latarkę, która często mi ułatwia życie o wczesnym poranku :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 23.06.2017 o 13:08, krs napisał:

Powrót do korzeni ;) Nowa zabawka na tzw ryby/rower - Nokia 3310 2017, małe to i cienkie nawet dość solidnie zrobione urządzenie, służyć ma tylko do rozmów i sms, reszta mnie nie interesuje.

Może ktoś z Was ma pomysł na futerał, szkoda ze nie można podpiąć jej do smyczy, szukam czegoś co  można by zawiesić na szyje i  bez wyciągania z futerału odbierać rozmowy, może ktoś coś takiego ma i używa to niech się podzieli.

Proszę o relację z użytkowania

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie zauważyłem wcześniej tego posta. A więc tak, telefon używałem kilka tygodni, czego mi najbardziej brakowało ? Brak możliwości zawieszenia na smyczy, oraz brak na rynku sensownych pokrowców, przez co oddałem go osobie której taka funkcjonalność nie jest potrzebna. Na pewno na plus jest jego wielkość, jest mały i cienki, mieści się wszędzie i to jest bardzo duża zaleta w porównaniu do cegłówek smartfonów. Sam telefon dobrze wykonany choć na pierwszy rzut oka wydaje się delikatny i mocno plastikowy, te plastiki są jednak wytrzymałe. Obsługa prosta, nie ma co porównywać do pierwszej noki 3310 to zupełnie inne menu, zupełnie inne telefony, łączy ich tylko nazwa. Generalnie telefon jak telefon bez bajerów do dzwonienia i pisania smsów, mmsy też się pewnie da wysłać ale ja sobie darowałem jakość zdjęć jak na te czasy jest niedostateczna. Telefonik powinien kosztować trochę mniej, 150zł to była by dobra cena, bo 260zł to ciut za dużo. Generalnie dla wędkarza "starej daty",  który chce mieć kontakt telefoniczny i smsowy jak znalazł lub jako drugi telefon awaryjny, bateria trzyma długo ile nie testowałem ale grubo ponad tydzień.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejny telefon dla wędkarza na tapecie ;) tym razem Huawei P9 Lite 2017, świetna słuchawka za rozsądne pienądze, używam miesiąc i same plusy, ma dual sim czego moj drugi fon Galaxy S6 nie posiada, całkiem dobry ekran, nie jest to Super amoled jaki jest w s6 ale daje rade. 3gb pamięci ram na dzień dzisiejszy wystarcza i tylko 16gb na dane, to niewiele i to jest największy minus. W etui Sigen prezentuje się fajnie, bez etui raczej ciężko używalny, jest strasznie śliski. Czytnik lini papilarnych z tyłu, zdecydowanie lepiej mi sie sprawdza niż ten pod ekranem w S6, samo działanie czytnika mistrzostwo świata i wszechświata jest mega szybki i precyzyjny, S6 który jest z innej półki odstaje w temacie. Bateria trzyma dwa dni i to jest duży plus, telefon posiada też NFC, można płacić nim zbliżeniowo a to duża zaleta, po co na ryby wozć gotówkę wystarczy telefon. Zdjęcia robi w porządku ale nie ma rewelacji, s6 zamiata go w temacie, tragedi też nie ma. Przerobiłem już sporo smartfonów przeważnie tych lepsiejszych i mogę napisać że to Hawei jest bardzo w porządku, jak za te pieniądze to rewelacja, początkowo miał być zakupiony inny rasowy chiński smartfon Xiaomi Mi5x jednak brak NFC spowidował że kupiłem Huawei i nie żałuje, kolejnym będzie też Huawei pewnie Mate 10 Pro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Chciałem kupić telefon samsung solid b 2710 lub b 2100.

Niestety na allegro wystawione tel.są sprowadzane z chin,gdzie trzeba długo czekać lub są aukcje z telefonami powystawowymi.A w tych powystawowych są rysy na ekranach itp. A może ktoś z kolegów sprzedaje taki telefonik lub zaproponuje jakiś wytrzymały model tel.klasycznego.:)Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecam solida, ja mam wersje E2370, bateria trzyma jakieś kosmiczne tetminy jak na dzisiejsze czasy , coś koło 30 dni jak nie rozmawiam, a telefon ma już kilka ładnych lat,  największy minus to brak gniazda micro usb przez co trzeba wozić ze sobą dedykowaną ładowarkę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nowe telefony też nie działają już tak źle, czasy działania coraz dłuższe w normalnym trybie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Te najwydajniejsze z ekranami o wysokiej rozdzielczość, dłużej jak dzień na jednym ładowaniu nie wytrzymują, ale takie to się na ryby średnio nadają :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Posiadam p10 lite dualsim i na jednym ładowaniu przy normalnym używaniu 4 dni kręci bo ma baterie litowo polimerową. Normalne mam na myśli bez gier oglądania YT i neta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś nowego dla aktywnych w terenie. Bardzo dobre parametry i certyfikat IP68. Cena też nie zabija.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Ponawiam pytanie:)

Chciałem kupić telefon samsung solid b 2710 lub b 2100.w dobrym stanie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szukam dobrej baterii do Samsunga Galaxy S3, w oryginały na aukcjach średnio wierzę, może macie  sprawdzone marki baterii-zamienników to byłbym wdzieczny za info.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta