Jump to content
krs

PRZYWITAJ SIĘ

Recommended Posts

Guest

Witam serdecznie wszystkich :)

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych amatorów spędzania wolnego czasu z wędką w dłoni.

Mam na imię Mariusz, od jakiegoś czasu mieszkam w Irlandii gdzie do tej pory wędkowałem ze spinningiem w dłoniach ale od pewnego czasu jestem poważnie chory z tendencją do pogorszenia stanu zdrowia a wszystko przez pierwszą muchówkę, kupiłem powiesiłem na ścianie aż pewnego dnia postanowiłem zdjąć i zabrać ją nad wodę i tak zaczęła się moja choroba.

Jeśli jest na forum ktoś jak ja mieszkający w krainie zielonej koniczyny, skrzatów i tęczy z garnkiem pełnym złota na jej końcu a do tego chory jak ja to chętnie nawiążę kontakt w celu wspólnego przezywania stanów chorobowych nad wodą oczywiście.

Cześć Czołem.

Zarejestrowałem się, bo oczywiście potrzebuję pomocy w kilku tematach. Pozdrawiam z nad Wisły.

Witam wszystkich. Amator spininu, choć łowić już ok. 30 lat. Moje ulubione miejsca to San w okolicy Słonnego i Wybrzeża. Pozdrawiam i życzę dużo frajdy nad wodą.

Witam wszystkich. Po 15 letniej przerwie wracam do wedkarstwa muchowego. Pochodze z bieszczad mieszkam nad sanem na OS. Niestety te czasy juz nigdy nie wrócą . Grodzisko,bachlawa,sadek,1,2,3, jama dla wtajemniczonych oraz płań pod liniami czesto tam łowilem pstragi oraz lipienie. Teraz tam bywam ,ale rekreacyjnie. Moze sie kiedys spotkam z jakims forumowiczem PSW na wysokosci dolka glowacicowego przy domku geodety. Bywam tam czesto wiec zapraszam na :beer:. Pozdrawiam wszystkich ArtB

Witam Wszystkich Wędkarzy.

Kilka miesięcy temu szukając informacji wędkarskich, trafiłem na to forum a dzisiaj postanowiłem się zarejestrować.

Szczególnie interesuje mnie wędkarstwo karpiowe/gruntowe i na te tematy poświęcam najwięcej czasu.

Mam nadzieje że moje kilkuletnie doświadczenie w łowieniu ryb pomoże innym użytkownikom forum, jak również ja zdobędę nowe wiadomości.

Życzę udanych łowów dla wszystkich osób korzystających z serwisu!!!

Pozdrawiam

Witam was koledzy wędkarze .. jestem świeżym amatorem znanego wam hobby . myślę ze nie raz pomożecie swoja rada . Pozdrawiam :)

Witam

Jestem Mateusz. Wędkuje tylko i wyłącznie w poszukiwaniu kleni. Uwielbiam smużenie. Stosuję bezwzględnie zasadę C&R.

Cześć

Mam na imię Dawid. Narazie wedkuj na spinning wędzisko - Robinson Bluebird Trout Jig oraz kałowrot Okuma CH130. W grudniu planuje zakup wędzisko

karpiowe :)

Witam Wszystkich!

Mam na imię Kamil, często można mnie spotkać na odcinku Frysztak - Żarnowa.

Swoją przygodę z wędkowaniem zacząłem jakieś 6lat temu, głównie to spławik.

Przygodę ze spinningiem zacząłem tej wiosny, można powiedzieć że "AMATOR!"

Sprzęcik jaki posiadam to:

- Kołowrotek DAIWA LAGUNA E 2000A

- Kij MIKADO SAKANA HANTA X-TRA LIGHT SPIN 270/5-15g

- Żyłka Dragon HM80 Mono 0.142mm

Witam wszystkich wędkarzy z Podkarpacia.

Mam na imię Andrzej i kilka razy w roku odwiedzam wasze wody - San, Myczkowce, Solinę, Wisłokę.

Zazdroszczę wam bogactwa wód. I piękna przyrody oczywiście.

O ile coś nie zostawię (w ub. piątek telefon w Sanie) to na pewno nie wezmę (całkowity c&r).

Pozdrawiam

Hei,

witam wszystkich forumowiczow. Zdaje sie ze doroslem do wedkarstwa muchowego i tu mam zamiar sie ksztalcic :-) . Licze na pomoc doswiadczonych kolezanek i kolegow jednoczesnie proszac o wyrozumialosc gdy bede zadawal moze jakies " dziwne" czasem pytania.

Pozdrawiam

Witam wszystkich, wędkuję od niedawna glównie na feeder i mam nadziej wyciągnąć z tego forum jak najwięcej wiedzy;)

Witam, nazywam się Grzegorz, łowię głównie na spining od 15 lat z różnymi wynikami na różnych wodach.

Witam kolegów po fachu. :) Nazywam się Dawid i jak tylko czas pozwala odwiedzam najczęściej Wisłokę, Wisłę i sporadycznie Rzemień.

POZDRAWIAM i połamania

Witam ponownie, po 2 latach przerwy wracam. Piąteczka !

Ps: dwa lata bez łowienia do długa przerwa? (łowiłem tylko na spinning... specjalizacja szczupak, okoń, sandacz tylko jeziora)

Witam wszystkich serdecznie. Należę do klubu wędkarskiego Exceptional Bait i czynnie uprawiam karpiowanie. Niestety nie jestem z Podkarpacia, a fakt, że czasem pomoczę kija w Rzemieniu (rodzina z Brzeźnicy) zachęcił mnie do zarejestrowania się na tym forum. Pozdrawiam ;)

Witam wszystkich wedkarzy a w szczegolnosci Karpiarzy na forum

PSW sledze od dawna az postanowilem sie pojawic Pozdrowionka:)