Jump to content
krs

PRZYWITAJ SIĘ

Recommended Posts

Guest

Witam wszystkich forumowiczów,

jestem tu nowa a przdewszytskim dopiero zaczynam przygodę z wędkowaniem, do tej pory tylko robiłam za osobę towarzyszącą ale chyba złapałam wędkowego bakcyla :) Pozdrawiam 

Witamy i zapraszamy do komentowania i aktywnego uczestniczenia w życiu forum :)

Witam, chwilę mnie tu nie było , kilka lat podejrzewam :) Witam wszystkich po raz drugi zarówno nowych użytkowników jak i tych którzy mogą pamiętać mój nick :) Przez ostatatnie 3 lata miałem troszkę mniej czasu na łowienie , wracam z ogromnym głodem rzeki i chęcią nauki wędkarsta muchowego . Pozdrawiam!

Cześć wszystkim.

Nowym w waszej ekipie jestem, przeglądając to forum stwierdzam że

fajnie ono działa, mam nadzieję że również coś od siebie dodać uda mi się co jakiś czas. 

Pozdrawiam.

Witam .jestem nowym ☺tu wedkarzem .choć dorastałem z wędką. Wedkuje najczęściej Wisła. Kanał w połancu.dołki już u mnie przeszły do historii.od przyszłego roku planuje nad wisłoke powrócić .na której nie wedkowałem już 6 lat a przejezdżam nad nią codziennie. 

Witam wszystkich. To mój pierwszy wpis. Wędkuje już ponad 20 lat ale dopiero znalazłem chwilę aby założyć konto. Wcześniej śledziłem wpisy na forum ale nie mogłem dodawać wpisów i oglądać fotek z rybkami. Teraz już wszystko ok. 

Moje ulubione miejsca: Zalew Soliński, Sieniawa (Besko), Wisłoka w okolicy Jasła.

Myślę, że z czasem dodam coś od siebie.

Pozdrawiam.

Witam wszystkich nowych użytkowników portalu :) 

Witajcie Wszyscy wracam po rozłące trwającej ok 1000 dni.Tak czy inaczej Pozdrawiam.I życzę przy okazji Wesołych Świąt i do siego roku 2019r.

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Czytam forum kilka lat postanowiłem dołączyć. 

Witam wszystkich .

Nazywam się Łukasz,wędkuje już 15 lat i chciałem dołączy do grona kolegów którzy tak jak i ja lubią powędkowac i milo spędzic czas na łonie natury.

Pozdrawiam

Witam wszystkich bardzo serdecznie, mam na imię Przemek wędkuję od 9 roku życia czyli już jakieś prawie 30 lat, od jakiegoś czasu głównie metodą spinningową, pozdrawiam wszystkich

Witam wszystkich, zajmuję się profesjonalnie serwisem kołowrotków wędkarskich. Moja działalność to moja pasja. Możliwe że ktoś będzie chciał skorzystać z moich usług. Pozdrawiam Przemo.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edited by Serwiskołowrotków

Witam wszystkich

Jestem Przemek, od jakiegoś czasu mieszkam i wędkuję w okolicach Dębicy. Postanowiłem w końcu dołączyć do forum no i może coś skrobnę od czasu do czasu 😀 

Pozdrawiam

Cześć wszystkim

Po wielu latach zamierzam częściej odwiedzać nasz Bieszczadzki  skarb Solinę 🙂