Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam.

Mam pytanko czy ktoś łowił w meandrach Starego Wisłoka i czy wogóle tam coś jest?

Przeglądałem trochę zdjęć i zauważyłem iż miejscami to spore rozlewiska tylko pytanie jak głębokie i czy coś tam żyje poza żabami. Byłbym wdzięczny za każdą informację.

Pozdrawiam.

Wzdręgi tam widziałem a także żółwia tylko nie wiem skąd mógł się tam znaleźć,czy może tam zamieszkują nie mam pojęcia.

Żołwia widziałem w niedzielę na stawku w Boguchwale, zasuwał do wody aż miło. Myślałem, że są tam jakieś rybki ale woda kompletnie martwa i bardzo czysta, pewnie zostało jej tam z 0.5. Szkoda takiego miejsca. W domu przestudiwałem literaturę i okazało się, że to prawdziwy żółw błotny, nie jakiś uciekinier z hodowli. :)

Panowie wiem że nie w temacie ale czy ma ktoś informacje o stawach w Zarzeczu które znajdują sie lub znajdowały kilkadziesiąt metrów od Wisłoka. Nie byłem już tam kilka dobrych lat, pamiętam że były tam ładne karasie,liny,szczupaki. Czy ktoś wie jak sytuacja wygląda teraz ?

Kilka ładnych lat temu było zatrzęsienie karasia okolice Woli Małej koło Łańcuta. Niestety potem wszystko pozdychało. Pamiętam jak na wiosnę po mroźnej zimie pełno tego pływało na powierzchni. Teraz nic tam nie ma, ale w tym roku miłe zaskoczenie, na Krzemienicy blisko MOPU (autostrada) są tam całkiem ładne zakola jeszcze pełne wody, na spinning padło kilka szczupaczków od 30 do 50cm. Bardzo dużo zaczepów, łowienie finezyjne ale zabawa super, wszystko wróciło do wody.

A kto "użytkuje rybacko" tą wodę? To jest bezpańskie czy może to jakiś obszar chroniony?

Tak Remo p...... p.... a młynek aż gorący od szczupaków hahaha

Witam,orientuje się ktoś czy jakś ryba żyje w Starym Wisłoku chodzi mi dokładnie o odcinek Wola Mała/Łańcut.

Jeżeli ktoś zna takie typu dzikie i bezpańskie rzeki,stawy Łańcut/Boguchwała to proszę podać.  :D 

Sam jestem ciekaw czy coś tam pływa 

Ja mam Stary Wisłok dosłownie 5m za ogrodzeniem ale no jak narazie nęciłem troche ale nic sie nie dzieje :/ 

Próbowałem na spławik/kulki chleba,pinka i nic ale moze dlatego ze to było między godziną 17/19 na początku lutego

Możecie dodać choć kilka zdjęć tego kawałka wody, który tam pozostał? 

Wątki połączone i przeniesione do głównego działu Wieści znad wody.

Byłem tam zobaczyć z dwa lata temu w okolicach strażowa o ile to ta sama woda to zarosniete to strasznie. Polazilem chwile , coś tam oczkowało pod drugim brzegiem, widzialem też kilka okoni. Myśle ze tam coś może czasem siedzieć.

U mnie nic nie jest zarośnięte na szerokość około 4m w niektorych do 7 jest tez ,,duże,, zakole na szerokość około 12m nie wiem jak z głębokością 

Hmmm a to ciekawe, w sumie w tym roku sezon zacznę dosyć późno, przez co pewnie nie będę robił opłat PZW, miałem skupić się na komercjach wszelakich ale teraz na pewno odwiedzę starorzecza. A pytanie do forumowiczów , znacie jeszcze jakieś zbiorniki nie podlegające dyrektywie PZW w okolicach Rzeszowa?   

Po drugiej stronie zwirowni w Zwieczycy, nie wiem jak z rybostanem ale ktoś coś próbował bo pozostawił śmieci.. byłem na wiosnę w zeszłym roku..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.