Jump to content

Ranczo Nad Jeziorkiem Czarna ok. Łańcuta

Recommended Posts

Ja jako alternatywe dla Czarnej polecam łowisko komercyjne w Wólce Niedzwiedzkiej. Byłem w zeszły weekend. Ponad 20 jesiotrów w 4h, karpie, lin, amur. Ryby biorą raczej ze środka. Problemem dla niektórych moze być brak sklepu na łowisku, ale poza tym jest luźniej jak u Jeziorka tj mniej ludzi, spokojniej.

• 1 year later...

Byłem tam w niedzielę. No i cóż kulki itp. klasycznie z dna nie dawały zbytnio rybek a miałem ich nie małą paletę. Co innego podane tuż  pod powierzchnią na zig riga. Rybki wchodziły co chwilę ale i tak sporej wielkości kostka lenczu podana na włosie biła tego typu przynęty na głowę.

P.S. Karpie na stawie nr 3 brały mi na suchą muszkę jak szalone. :)

Edited by blestemat
Rozwinięcie tematu

Byłem tam we wtorek /pierwszy raz /no i cóż, pechowo siadłem obok kolegów, którzy dość mocno sypali. Brania miałem ale zdecydowanie mniej niż oni a zanęty i przynęty miałem przeróżne, smak, zapach, kolor, wielkosc. Później się dopytałem i wnioski takie, że jak gostki sypią masz marne szanse na rybę no i zarzucają praktycznie pod nogi. Preferowany tripod, wbicie podpórki wymaga siły i kombinowania. 

Racja rybki siedzą faktycznie tuż przy brzegu, a bez dodatkowego nęcenia to czy ktoś obok nęcił czy nie raczej ciężko o dobry wynik. Takie są przynajmniej moje obserwacje.

9 godzin temu, Paweł Bochenek napisał:

😁Jak to mówią albo grubo albo wcale 

Mówią też "kto smaruje ten jedzie" i tu się sprawdziło.